Haksız yere disiplin cezası

Hocayla konuşabilirsin. Savunma yaptığın zaman olayı en ince detayına kadar anlat ve hatta rehber hocasından yardım al. Gerçekten içmediysen %90 disiplin cezası yemezsin. Yesende maksimum uyarı alırsın.

Müdürle herhangi bir samiyetin var mı. Varsa güzel dille anlatmaya çalış. Yoksa da tavsiyem samimiyet kur yavaştan böyle durumlar için değil her türlü işine yarıyor.
Hayır samimiyetim yok ama müdür yardımcısı beni 9. Sınıftan beri tanıyor onunla konuşmayı deneyeceğim.

Hocayla konuşabilirsin. Savunma yaptığın zaman olayı en ince detayına kadar anlat ve hatta rehber hocasından yardım al. Gerçekten içmediysen %90 disiplin cezası yemezsin. Yesende maksimum uyarı alırsın.
Anladım, teşekkür ederim. 😊

Düzgün şekilde hakkını ara, aileni olaya kat ve asla altta kalma.

Müdürü inandır, müdür yardımcısını inandır yeterli CİMER'e bile gerek yok. Hoca boş yapmış sözünü de geçirememişsin hocaya boş yere bu kadar uzamış.

Altta kalmadığın sürece o disiplin kalmaz.

Şöyle bir sıkıntı var disiplin kurulu toplanmadan ceza verilmesi zor. Hoca disiplin kurulundan mıydı?
Hayır, disiplin kurulu üyelerinden değil.

Düzgün şekilde hakkını ara, aileni olaya kat ve asla altta kalma.

Müdürü inandır, müdür yardımcısını inandır yeterli CİMER'e bile gerek yok. Hoca boş yapmış sözünü de geçirememişsin hocaya boş yere bu kadar uzamış.

Altta kalmadığın sürece o disiplin kalmaz.
Teşekkür ederim öneriniz için hepsini tek tek deneyeceğim.

Geri
Yukarı