Haksız disiplin cezası aldım

Kardeşim geçmiş olsun böyle durumlarda kendini savunmak lazım gücün yetiyorsa bir tane de sen kapatıcan çoçuğa hocayı falan dinlemek aptallık bir halt olmaz böyle durumlarda çok kafaya takma ders çıkar böyle işlerden not:(peder lise de müdür)

Tecrübe oldu zaten bana, bu saatten sonra bir daha öğretmenlerin söyediği aptal sözlere inanmayacağım, bir dahakie böyle beklemem tabii ki, ama bu olay ne kadar istesem de kafamdan çıkmıyor.

Tecrübe oldu zaten bana, bu saatten sonra bir daha öğretmenlerin söyediği aptal sözlere inanmayacağım, bir dahakie böyle beklemem tabii ki, ama bu olay ne kadar istesem de kafamdan çıkmıyor.
Çok normal seneler önce çoçuğun biri üzerime ayran dökmüştü hocalar beni böyle mal etti çoçuğa hiç bir şey olmamıştı çoçuk hala burnumda tütüyor ama iyi ders olmuştu bana (Zaman her şeyin ilacı)

Disiplin ciddi bir önem taşır. İş başvurusu yaptığınız zaman, askerlikte vs her alanda karşınıza çıkar. Bu yüzden bu konunun üstüne düşün, ailenizle konuşun, idare ile olayı halletmeye çalışın. Gerekirse dava edin ama o cezayı silsinler.

Çok normal seneler önce çoçuğun biri üzerime ayran dökmüştü hocalar beni böyle mal etti çoçuğa hiçbir şey olmamıştı çocuk hala burnumda tütüyor ama iyi ders olmuştu bana (zaman her şeyin ilacı)

İşte öyle ufak olay olsa bilmiyorum, çocuk gelip tişörtümü yırttı ve ben hoca yüzünden vuramadım, vurmayı bırak dokunamadım bile. Beynim buga girdi resmen çıkmıyor kafamdan.

Disiplin ciddi bir önem taşır. İş başvurusu yaptığınız zaman, askerlikte vs her alanda karşınıza çıkar. Bu yüzden bu konunun üstüne düşün, ailenizle konuşun, idare ile olayı halletmeye çalışın. Gerekirse dava edin ama o cezayı silsinler.

İtiraz da ettim hiçbir sonuç yok, vurup vurmaman önemli değil kavgada adın geçiyorsa ceza alırsın dediler, karşımda bir kurul bile toplanmadı sadece elime bir kağıt verdiler olayı yazdırıp yolladılar, normalde 5 gün disiplin cezası olduğunu ama bana 1 gün verdiğini söyledi son gün olduğu için.

Disiplin ciddi bir önem taşır. İş başvurusu yaptığınız zaman, askerlikte vs her alanda karşınıza çıkar. Bu yüzden bu konunun üstüne düşün, ailenizle konuşun, idare ile olayı halletmeye çalışın. Gerekirse dava edin ama o cezayı silsinler. Ha silmiyorlar mı? O zaman cezanızın hakkını verin.

Hocam çok doğru söylemiş bu kısmı gözümden kaçtı hak kısmı gg olmuş artık da cezayı sildirmeleri için ailenle okula git.(Kurul da hayata etki ettiğini bildiği için yüksek ihtimal silerler sadece ailenle biraz baskı yap)

Hocam çok doğru söylemiş bu kısmı gözümden kaçtı hak kısmı gg olmuş artık da cezayı sildirmeleri için ailenle okula git.(Kurul da hayata etki ettiğini bildiği için yüksek ihtimal silerler sadece ailenle biraz baskı yap)
itiraz ettiğimde bana zaten lise boyunca olaya karışmazsan sileriz dediler.

İşte öyle ufak olay olsa bilmiyorum, çocuk gelip tişörtümü yırttı ve ben hoca yüzünden vuramadım, vurmayı bırak dokunamadım bile. Beynim buga girdi resmen çıkmıyor kafamdan.

İtiraz da ettim hiçbir sonuç yok, vurup vurmaman önemli değil kavgada adın geçiyorsa ceza alırsın dediler, karşımda bir kurul bile toplanmadı sadece elime bir kağıt verdiler olayı yazdırıp yolladılar, normalde 5 gün disiplin cezası olduğunu ama bana 1 gün verdiğini söyledi son gün olduğu için.
Hocam imajınız sert bir dille tabiki laf atarak falan değil düzgünce anlatın ve ben haksızım diyin. Örnek verebilirsiniz ama bu olay gerçekten saçma ve bende okuduğumda sinirim bozuldu :D durumu ailenizle beraber halledebilirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Geri
Yukarı