Haksız Yere Liseden Atılmak

Müdür ve müdür yardımcısı görevden alındı. Olan sadece baban oldu şimdi okuyamıyorum. Açıktan oku dediler. Böyle bir haksızlığa ben uğradım siz uğramayın. Okulunda kıymetini bilin okul ,okumak kadar güzel birşey yok.
Sonucu birazcık daha açar mısın? Mahkemenin kararı mı bu Milli Eğitimin mi? Görevden aldılar derken, açığa mı aldılar tayinlerini mi çıkardılar memurluktan mı attılar?
@YakupCanpolat

Görevden alınmaları, haklı olduğunu göstermiyor mu? Eğitime devam etmen yönünde karar verilmedi mi?
Eğitime devam etmesi yönünde karar çıkması çok zor çünkü başka bir okulda devamsızlıkdan kalmış.

Arkadaşlar geçen hafta çalıştığım yere bir avukat geldi bende olayı anlattım. Dava masrafı 3500₺ dedi. Eğer kabul edersen seni tekrar okula gönderirim dedi. Böyle birşey mümkün mü? Okumadığım zamanlarda okula gitmiş kabul edilecekmişim. Bu olabilir mi sizce?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı