Haksız yere maskeden ceza yedim nasıl itirazda bulunabilirim?

MysticVezonTR

Kilopat
2 Ay önce maskem koptuğundan dolayı çöpe attıktan sonra bir grup bekçi gelip uyarı yazmışlardı ve kendileri de uyarı yazdıklarını ancak 2. kez uyarılır veya yakalanırsam ceza kesileceğini söylemişlerdi. Bugün evime tebligat geldi ve ceza yemişim ilk uyarımdan. Bu nasıl olabilir, nerelere itirazımı belirtebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkesin 1 defa maskesiz yakalanma hakkı mı var?
Hiçbir fikrim yok bana eğer ceza yazıyoruz deselerdi şuanda hiç sesimi çıkartmaz direkt öderdim neyse cezam. Ancak ortada bir yalan var.
İtiraz etme diye seni kandırmışlar.
Ülkenin emniyet güçlerine bile güvenemiyoruz.
@mavibeyin Kusura bakmayın ilk defa mahkemeyle işim olacak da acaba bu yazının içeriğini düzenlemem için bu bir örnek mi yoksa sadece ad soyad gibi kısımları doldurup mu ileteceğim?

Yukarıdaki arkadaş gerekli linki atmış eğer gerçekten haksız yere ceza yediysen. Kusura bakma ama umarım maske takmayıp 'neden ceza yedim' diyenlerden değilsindir.

Yukarıdaki arkadaş gerekli linki atmış eğer gerçekten haksız yere ceza yediysen. Kusura bakma ama umarım maske takmayıp 'neden ceza yedim' diyenlerden değilsindir.
Açıkladığım gibi maskenin ipi koptu mecburen çöpe atarken gördüler. Normalde çift maskeyle gezen bir insanım zaten. Ve yaklaşık 55 gündür de evden dışarı çıkmıyorum yani siz düşünün.

Geri
Yukarı