Dün haksız yere ceza yedim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Shaw Dickerson

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar selamlar!
Konumuza gelecek olursak dün haksız yere ceza yediğimi düşünüyorum. Normalde kurallarla bir alıp veremediğim yoktur ama dün Telefon görüntüsünü TV'ye nasıl aktarabilirim? bu konudan yanlış bilgi ile alakalı ceza yedim ve yanlış bilgi verdiğimi düşünmüyorum.
Evimizde LG TV var ve telefon ekranı yansılıtılabiliyor ve ekran yansıtıldığında TV'de ekran telefonunki kadar oluyor. Telefonun ekranı bütün ekrana yayılmıyor. Kendi boyutu kadar gözüküyor ve bunu yazdığım için ceza yedim. Bakarsanız çok sevinirim.

Öncelikle konunuz geç onaylandığı için moderasyon adına özür diliyorum.

Cezanıza baktım. Belirttiğiniz bilgi tam olarak doğru değil. Televizyonda örnek olarak YouTube desteği varsa otomatik olarak tam ekrana alabiliyor.

Ceza veriliş tarihi, kullanıcının TV hakkında bilgi paylaşımından önce olduğu için yanlış değil.

Bu noktada yanlış bilgiden çok eksik bilgi verdiğinizi düşünüyorum, yine de cezanızı kaldırıyorum.

Selamlar!
Biliyorsunuz ki konu açmıştım ve cevap vermiştiniz ama bir iki bir şey eklemek istiyorum. Benim orada belirttiğim şu; TV akıllı ve YouTube açınca tabii ki ekran bütün ekrana yayılıyor ama telefon ekranı yansıtılınca ekran telefon ekranı kadar gözüküyor. Yanlış anlaşılmayı istemem. Sadece bunu belirtmiştim.

Şunu kontrol edebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Chromecast ile tam ekran olmasa da sizin kast ettiğinizden daha büyük bir ekran elde edilebiliyor.

Dakika 6.05.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı