Haksız yere uyarı aldığımı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rashmore

Kilopat
Makaleler
54
Yer
@bluebard
Haksız yere yediğimi düşünüyorum. Kesin bir şekilde kimseyi suçlamıyorum ancak moderatör düzenlemeden önceki halini merak ediyorum nerede hata yaptım? Bir de danışmak istediğim bir konu var. Yaptığım en ufak hatalardan uyarı geliyor. 10 uyarıydı yanlış hatırlamıyorsam. 10 uyarı gelince daha uzun süreli ceza alıyorduk. Moderatörler böyle ufak her hatama uyarı verirse ben en sonunda perma yiyeceğim gibi duruyor. :D
Bazı arkadaşlar moderatörler ufak hataları düzeltiyorlar ve geçiyorlar diyor. Ben her yaptığım hatada uyarı alıyorum anlayamadım gitti. :D
Özellikle Mikail Fidan bana takmış gibi duruyor.
Kişisel bir sorunum yok yanlış algılamayın. Yaptığım hatalardan dolayı tek uyaran sizsiniz, ondan dolayı böyle söyledim.
Kısa zamanda umarım cevap verirsiniz.
İyi geceler!
Screenshot_2019-07-14-01-56-16.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle cezalarınızın sadece bir tanesini Mikail Fidan vermiş. Sorunuza gelecek olursak, cevap çok basit.

Uyarı: Kısaltmalar Büyük Harfle Yazılmalı

Düzenlenmeden önceki halini buraya bırakıyorum.

üye.png

Yani "tl" yazısını büyük yazmanız gerekiyor çünkü kısaltma.

Haklısın her şeye takılıyorlar. Random attım tırnak içine alın diye uyari geldi. "R" harfini büyük yazmayı unutmuşum diye uyarı geldi. İnsanız sonuçta küçük hatalar sorun olmamalı.

Haklısın her şeye takılıyorlar. Random attım tırnak içine alın diye uyari geldi. "R" harfini büyük yazmayı unutmuşum diye uyarı geldi. İnsanız sonuçta küçük hatalar sorun olmamalı.
Orası öyle, gereksiz mesajdan uyarı almak nedir yahu? Vardır bir nedeni.

Haklısın, her şeye takılıyorlar random attım tırnak içine alın diye uyari geldi. R harfini büyük yazmayı unutmuşum diye uyarı geldi. İnsanız sonuçta küçük hatalar sorun olmamalı.

Evet haklısınız, küçük hatalar hep oluyor. Amaç dikkat ettiğinizi anlamamız. Yani çaba gösteriyor olmanız lazım. Sorun ne biliyor musunuz? Uyarı almamıştınız. Mesajınız düzenlenip bildirim yollanmıştı. Yani küçük hatalarda mesajınızı düzenleyip "bak burada hata yapıyorsunuz dikkat edin" diye bildirim yolluyoruz. Mesaj yazmanız kısıtlanmamış oluyor. Bunun kötü yanı nedir de rahatsız oldunuz? Görüyorum ki sizin için faydalı olmamış. Yine aynı hatayı yapmaya devam ediyorsunuz.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı