Hala 1050 Ti alınır mı?

Uygun bir fiyata 1650 ya da 1650S bulabilirseniz güzel olur istediğiniz oyunları rahatça oynarsınız.

@The Theseus, zaten denk sayılırlar. RX 570 ile RX 580 arasında bir kart.

Sizce hala 1050 Ti veya 1060 Ti alınır mı?
Yani ben fiyatlar düştüğünde normale döndüğünde bir PC toplayacak olsam 1050 veya 1060 Ti az mı kalır?
Eğer alırsam oynayacağım oyunlar;
-LoL
-Battlefront 2
-Apex Legends.
-Valorant

Battlefront dışında hepsini oynuyorum fakat bütçeniz varsa daha iyisini almanızı öneririm ileride üzebilir sizi.

Ben 1050 Ti alıp sistem toplamayı düşünüyorum 1. el almak şu an için mantıksız. 2. el az kullanılmış 1050 Ti alıp uygun fiyatlı bir sistem toplayıp kasmayan, akıcı bir oyun performansı alabilirsiniz.

Hepinizin yorumlarını okudum öncelikle 1060 Ti diye kart yokmuş ben vardı gibi hatırlıyordum
2.Battlefront 2'yi 1050 kaldırmaz diyen olmuş kaldırır
3.tamam ben alınır mı alınmazmı ne almalıyım anladım ben zaten fiyatlat düzelirse 1650S sistem toplayacaktım ama bir sormak istedim (maksat sistemin parasını düşürmek olsun)

Hepinizin yorumlarını okudum öncelikle 1060 Ti diye kart yokmuş ben vardı gibi hatırlıyordum.
2.Battlefront 2'yi 1050 kaldırmaz diyen olmuş kaldırır.
3.tamam ben alınır mı alınmazmı ne almalıyım anladım ben zaten fiyatlat düzelirse 1650S sistem toplayacaktım ama bir sormak istedim (maksat sistemin parasını düşürmek olsun)

Alınabilir. Eğer bütçeniz 1650S'e yetmezse.

Hepinizin yorumlarını okudum öncelikle 1060 Ti diye kart yokmuş ben vardı gibi hatırlıyordum
2.Battlefront 2'yi 1050 kaldırmaz diyen olmuş kaldırır

Belki 1650S yerine 5500 XT 4 GB'ta alabilirim ona sonra karar vericem.

Geri
Yukarı