Hala GTX 1660 Super alınır mı?

EienTheGreat

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520m-a pro - R5 5500 - Rx6700 - 16 gb ram - 512gb ssd - 650w psu
Öncelikle iyi Sosyaller, 3 aydır falan ortalığı takip ediyorum. Bir ara RTX 3050'li bir sistem bulmuştum ve bütçeme aşağı yukarı uygundu (15, 500civarı) ama bugünlerde baktığımda 18 bin altına RTX bulamıyoruz ve 15k civarında sadece GTX kartlar var. Hala alınabilir mi?

Uzun vade için soruyorum. Yeni çıkacak oyunlar ya da güncel oyunları beni üzmeden oynatmasını istiyorum. Şu anki sistemim aşırı yetersiz olduğu için GTA San Andreas, NFSU2, Minecraft vs boş boş takılıyorum öyle. Daha güncel oyunları oynamak istiyorum. (AMD konsunda aşırı bilgim yok o yüzden AMD konusunda da önerilerinize açığım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi sosyaller, 3 aydır falan ortalığı takip ediyorum. Bir ara RTX 3050'li bir sistem bulmuştum ve bütçeme aşağı yukarı uygundu (15, 500civarı) ama bugünlerde baktığımda 18 bin altına RTX bulamıyoruz ve 15k civarında sadece GTX kartlar var. Hala alınabilir mi?

Uzun vade için soruyorum. Yeni çıkacak oyunlar ya da güncel oyunları beni üzmeden oynatmasını istiyorum. Şu anki sistemim aşırı yetersiz olduğu için GTA San Andreas, nfsu2, Minecraft vs boş boş takılıyorum öyle. Daha güncel oyunları oynamak istiyorum. (AMD konsunda aşırı bilgim yok o yüzden AMD konusunda da önerilerinize açığım.)

Hocam o bütçeye böyle canavar sistemler var.
1660 alınmaz.

1660 alınmaz.

Hocam cahilliğime verin AMD ekran kartı tarafındaki bilgim çok az. RX6600 AMD'nin FSR muhabbetini destekliyor mu? Destekliyorsa 1.0 mı 2.0 mı? Birazdan oyun performanslarına bakacağım. Öneriniz için teşekkür ederim.

1660 alınmaz.

Cebinize para bile kalır.

Hocam cahilliğime verin AMD ekran kartı tarafındaki bilgim çok az. RX6600 AMD'nin FSR muhabbetini destekliyor mu? Destekliyorsa 1.0 mı 2.0 mı? Birazdan oyun performanslarına bakacağım. Öneriniz için teşekkür ederim.

FSR 2.0 destekliyor
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda FSR kapalı test ediyor.

Hocam FSR'ı destekliyor hem 1.0'ı hem 2.0'ı. 3060 bir tık daha güçlü alabiliyorsanız şu anda en f/p ürün attığım sistem bütçenin bir tık üstünde ama parasına kesinlikle değer.

2.el uygun bir GTX 1080 al bak keyfine.

Pardon komple sistem istiyormuşsun, dikkat etmedim.

GTX 1080 kadar eski bir kart almak istemiyorum, şu an da 6 yıllık bir laptop kullanıyorum ve artık öldü. Yani sadece günlük işlerimi yapabiliyorum o yüzden şu an aldığım maaşların vs büyük kısmını kenara atıyorum taksitle bir sistem düşürmeye çalışacağım monitörü de ayarlamak vs lazım.

GTX 1080 kadar eski bir kart almak istemiyorum, şu an da 6 yıllık bir laptop kullanıyorum ve artık öldü. Yani sadece günlük işlerimi yapabiliyorum o yüzden şu an aldığım maaşların vs büyük kısmını kenara atıyorum taksitle bir sistem düşürmeye çalışacağım monitörü de ayarlamak vs lazım.

İhtiyaçlarına 1660 uygunsa dediğin gibi yapman daha mantıklı, elini çabuk tutman daha mantıklı, yılbaşından önce zamlar gelmeden kap 😅

Geri
Yukarı