Hala güncelleme alan Windows 7 sürümü: Windows Embedded Posready 7

Steam falan çalışıyor mu acaba? Oyun oynamak istiyorum fakat Windows 7 de daha fazla FPS alıyordum.

Hocam 2024'e kadar Steam çalışıyor. Daha sonrasında bunun illa yöntemini bulup çalıştırırlar.

En son Windows 8 de Steam desteği falan kalkıyordu. 7'nin de bu zamana kadar kalkmış olması lazım değil miydi? Geçen ay ikisinin de desteği gitti diye biliyorum ben.

En son Windows 8 de Steam desteği falan kalkıyordu. 7'nin de bu zamana kadar kalkmış olması lazım değil miydi? Geçen ay ikisinin de desteği gitti diye biliyorum ben.

Hayır, 2024 de bitecek. Steam'in dediğine göre.

Tarihin ve evrenin gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi. Windows 8, 8.1, 10 ve 11 tamamen yalan ve RAM yiyen boş işletim sistemleri. Yükleyip sadece Chrome ve sürücüleri kurup yolunuza bakarsınız, işletim sistemi o kadar iyi ki her türlü dosyayı açıyor. "RAM mi o da ne?" diyor bu versiyonda 512 MB RAM kullanımını geçince ekrana uyarı çıkıyor "abi çok özür dilerim aynı anda 16 tane CS2 açmışsın azcık kullanımı yükselttim" diye.

Şaka ve eğlence bir yana güncel sürücü çıkarsalar devam ederlerse ve oyunlar destek sunarsa tercih etmeyeni dövebileceğimiz bir işletim sistemi.

Steam için bir yöntem bulunur. Ben Google Chrome gibi servisleri bir şekilde Windows 7 de çalışabilir hale getirmeye çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…