Hala güncelleme alan Windows 7 sürümü: Windows Embedded Posready 7

Tarihin ve evrenin gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi. Windows 8, 8.1, 10 ve 11 tamamen yalan ve RAM yiyen boş işletim sistemleri. Yükleyip sadece Chrome ve sürücüleri kurup yolunuza bakarsınız, işletim sistemi o kadar iyi ki her türlü dosyayı açıyor. "RAM mi o da ne?" diyor bu versiyonda 512 MB RAM kullanımını geçince ekrana uyarı çıkıyor "abi çok özür dilerim aynı anda 16 tane CS2 açmışsın azcık kullanımı yükselttim" diye.

Şaka ve eğlence bir yana güncel sürücü çıkarsalar devam ederlerse ve oyunlar destek sunarsa tercih etmeyeni dövebileceğimiz bir işletim sistemi.

Tarihin ve evrenin gelmiş geçmiş en iyi işletim sistemi. Windows 8, 8.1, 10 ve 11 tamamen yalan ve RAM yiyen boş işletim sistemleri. Yükleyip sadece Chrome ve sürücüleri kurup yolunuza bakarsınız, işletim sistemi o kadar iyi ki her türlü dosyayı açıyor. "RAM mi o da ne?" diyor bu versiyonda 512 MB RAM kullanımını geçince ekrana uyarı çıkıyor "abi çok özür dilerim aynı anda 16 tane CS2 açmışsın azıcık kullanımı yükselttim" diye.

Şaka ve eğlence bir yana güncel sürücü çıkarsalar devam ederlerse ve oyunlar destek sunarsa tercih etmeyeni dövebileceğimiz bir işletim sistemi.

Steam için bir yöntem bulunur. Ben Google Chrome gibi servisleri bir şekilde Windows 7 de çalışabilir hale getirmeye çalışıyorum.

Sanırım herşey tamam. :D
1699342010351.png

1699342086783.png

Yeni konular

Geri
Yukarı