Hâlâ iPhone 6 Alınabilir mi?

Hsynaysfb

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 5 yıldır iPhone 4s kullanıyorum ve doğrusu son iOS sürümlerinden sonra zorlanmaya başladı emektar. Çok bir bütçem yok ve iPhone almak istiyorum yeniden. iPhone 6'nın sistemi ekranı kamerası gibi şeyler gayet yeterli, fakat tek korkum iOS sürümünü bir yerden sonra destekleyemeyecek olması. iOS 13'ü görür mü ? Tek şüphem bu gerçekten çünkü 6s alabileceğim bir fiyatta değil 2. El de istemiyorum. iOS 13' ü göremese bile sorun yaratır mı çünkü apple durmuyor.

Iphone 6 alma, ilk çıktığında kardeşim Amerika'dan almıştı 2 defa değişim gördü. Iphone almayı düşünüyorsan bence 6S al.

Teşekkürler. 4s te yaşadığımı yaşamamak için daha uzun ömürlü bir telefon arıyorum. Sanırım 6s yeterli olacak fakat 16gb yeterli olur mu? Öyle çok oyun indiren birisi değilim 4s TE hala boşluk var 4k çekim de pek yapmam.

Teşekkürler. 4s te yaşadığımı yaşamamak için daha uzun ömürlü bir telefon arıyorum. Sanırım 6s yeterli olacak fakat 16gb yeterli olur mu? Öyle çok oyun indiren birisi değilim 4s TE hala boşluk var 4k çekim de pek yapmam.

Eğer 6S alacaksan 16GB önermiyorum. İleride sıkıntı yaşarsın. Eğer alabiliyorsan 32GB versiyonunu al.

ben sony xperia z3 compactımı sattıktan sonra 7 haziranda mecburiyetten iphone 6 aldım ödeyebileceğim en uyugunu oydu. şu anda bi sorunu yok gayet güzel kasma donma hiç olmadı. tavsiye ederim 32gb modeli benimki. ben aldıktan 1 hafta sonra 6 2700e düştü eğer ben aldığımda öyle olsaydı 6s alırdım. 750 peşin verip 1250tl sini taksit yaparak 6 aldım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı