Hala iPhone 6S alınır mı?

Ben alacağım alın. IOS 13.3 ve IOS 14 çıkınca yükseltilebilecek. Desteğini çekince 6S'i satıp üzerine 100 - 200 TL fiyat koyup 6S Plus alacağım sizde böyle yapın 6S Plus'tan çekince böyle böyle devam edeceğim...

Sizde yanlış biliyorsunuz. Sürekli güncelleme alması çok kullanılması demektir... Eğer bir telefon çok kullanılıyorsa desteğini çekmezler hemen. Sizde bilgisizsiniz. iPhone 11 çıktı, onunla birlikte IOS 13 çıktı ve iPhone 6S çok kullanıldığı için onada güncelleme geldi...
6S IOS 14 almayacak. Aynı zamanda 6S ile 6S Plus’ın desteği aynı anda son bulacak. Yani mantığınız saçma ve geçersiz. Konuya gelince iPhone 7’ye zorlamanızı öneririm. En son 3000 TL civarıydı.

6S IOS 14 almayacak. Aynı zamanda 6S ile 6S Plus’ın desteği aynı anda son bulacak. Yani mantığınız saçma ve geçersiz. Konuya gelince iPhone 7’ye zorlamanızı öneririm. En son 3000 TL civarıydı.
Hahaha almayacak mı? Tıkla !
Zaten ikinci el iPhone XR almaya karar verdim.

Iphone 6S eski bir telefon. İnstagram, WhatsApp gibi büyük uygulamalar yavaş yavaş eski telefonlara uygulamayı kapatmaya başlıyor. Güncel bir telefon olarak Mate 20 Lite alırsanız pişman olmazsınız. Şahsen Mate 20 Lite kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı