Hala küfüre gülen insanlar var mı?

stevesm1221

Hectopat
Makaleler
3
Youtube bana gereksiz gereksiz videolar öneriyor arada sırada tıklıyorum, şimdi de aynısı oldu ve Jahrein denen bir yayıncının edit videosuna denk geldim. 1 dakikada en az 3 küfür ediyor ve oyunla alay edip duruyor. Ben videoyu izlerken mide bulantısı geçiriyordum az kalsın ve bu videoya gülenler varmış. Yorumlarda linç falan beklerken ciddi ciddi ``gülmekten ağladım``, ``çok iyi olmuş`` falan diyenler var. Gerçekten hala küfüre gülen insanlar var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birisi yerine ortaya küfür edildiğinde ve abartılmadığı sürece yerine göre komik (bana göre) olabiliyor.

Jahrein bir defasında kendi eşine edilen bir hakaret için "Bu sözler için dışarıda adam öldürülüyor, laflarına dikkat et." demişti fakat kendisi de milletin anasına bacısına sövüp duruyor. Bir gün birisi bunun ağzını yüzünü kıracak ya hayırlısı. Aşağıdaki videoda nasıl birisi olduğunu görebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı