Sosyal'deki komik olmayan mesajlara gülen insanlar

LOSTNT

Decapat
- Hocam RAM yetmiyor, ne yapmalıyım?
+ RAM takviyesi yapmak zorundasın başka türlü olmaz.
Halbuki kernelos Windows 10 22H2 Superlite ile RAM kullanımı 750 civarı iniyor, bunu dediğimde herkes gülücük atmış. Ortada komik bir durum yok ki?

- Hangi operatör daha fazla hediye internet veriyor?
+ Turkcell'den başka operatör düzgün hediye internet vermiyor.
Vodafone belirli oyunları indirip oynayınca haftalık 2 GB veriyorlar. FreeZone olunca 26 yaş ve altı müşterilere haftada 2 kez çark çevirme hakkı veriyor. Turkcell ise haftadan 1 kez salla kazan ve GNC'de haftada 2 kez çatlat kazan veriyor.

Screenshot_20230609-193406.jpg

Bunu söyleyince yine 🤣 attılar.

- En iyi eklam engelleyicisi nedir?
+ AdGuard hocam kesinlikle.
uBlock Origin önermeye çalıştım. Çünkü kaynak kullanımı daha az ve biraz daha gelişmişti. GitHub'da uBlock Origin'i algılayan siteleri bildirdiğime en geç 1 gün içinde düzeltiyorlar dedim. Yine gülücük ve dislikle attılar.

Ve dahası var. Driver'ların güncel mi diyenler klasik oldu artık. Bu dediklerimde komik olan nedir?

- Hocam RAM yetmiyor, ne yapmalıyım?
+ RAM takviyesi yapmak zorundasın başka türlü olmaz.
Halbuki kernelos Windows 10 22H2 Superlite ile RAM kullanımı 750 civarı iniyor, bunu dediğimde herkes gülücük atmış. Ortada komik bir durum yok ki?

- Hangi operatör daha fazla hediye internet veriyor?
+ Turkcell'den başka operatör düzgün hediye internet vermiyor.
Vodafone belirli oyunları indirip oynayınca haftalık 2 GB veriyorlar. FreeZone olunca 26 yaş ve altı müşterilere haftada 2 kez çark çevirme hakkı veriyor. Turkcell ise haftadan 1 kez salla kazan ve GNC'de haftada 2 kez çatlat kazan veriyor.

Eki Görüntüle 1814056

Bunu söyleyince yine 🤣 attılar.

- En iyi eklam engelleyicisi nedir?
+ AdGuard hocam kesinlikle.
uBlock Origin önermeye çalıştım. Çünkü kaynak kullanımı daha az ve biraz daha gelişmişti. GitHub'da uBlock Origin'i algılayan siteleri bildirdiğime en geç 1 gün içinde düzeltiyorlar dedim. Yine gülücük ve dislikle attılar.

Ve dahası var. Driver'ların güncel mi diyenler klasik oldu artık. Bu dediklerimde komik olan nedir?
Forumda bu durumu dert ederseniz çekilmez hale gelir, ondan dolayı kaale almayın hiç.

Toksik insanlar var öyle takılmayın hocam bana da yapıyorlar arada.

+Konu açtım hadi yorumlayalım.
-" " Şu konuda ki mesajınıza "🤣 Hahaha" ifadesini bıraktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı