Sizden nefret eden insanlar var mı?

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Örnek veriyorum mahallenizde, okulda, iş yerinde vs vs, sizden nefret eden insanlar var mı sizin bildiğiniz? Benim yok, birinin benden durduk yere nefret etmesi için hasta psikopat olması gerekiyor. Çünkü dünyanın en düz adamıyım.

Korsancılar ve beni korsancı sananlar...

Okulda her yeni sınıfta en az bir kişi benden nefret eder. Bir kaç hafta sonra beni çok sever. 5. sınıfta yaşadım, 6. sınıfta okul değiştirdim yaşadım, 8 de sınıf değişti yaşadım, lise 1'de yaşadım, lise 3'te sınıflar değişince yaşadım. Hiç şaşmaz nedense.

Örnek veriyorum mahallenizde, okulda, iş yerinde vs vs, sizden nefret eden insanlar var mı sizin bildiğiniz? Benim yok, birinin benden durduk yere nefret etmesi için hasta psikopat olması gerekiyor. Çünkü dünyanın en düz ada mıyım?

Forumda Türkiye'de satılmayan 12300 işlemcisini ve 13100f işlemcisini öneren bir arkadaş vardı.
Mesajına beğenmedim attım diye benden nefret ediyor. Bu tarzda çok örnek var bu forumda.

Geri
Yukarı