Hala Kulağımda Çınlar O Eski Soundtrack

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeri çok ayrıdır bende.

Oynamaya başladım fakat lanet taxi görevinde hız yapma ışıkta geçme polise yakalanma olayları artınca canım sıkıldı bıraktım sinirden.

Oynamaya başladım fakat lanet taxi görevinde hız yapma ışıkta geçme polise yakalanma olayları artınca canım sıkıldı bıraktım sinirden.
Hiç sorma her oyunda nefret edilen kısım vardır aha Mafia 1 de o kısım bu işte ama hikayesi çok özledir Mafia 1,2 yi çok severim özellikle 1 ama 3 harbiden çok kötü oyunda görev yok yan görev yapıyoruz sadece.

Bu daha fena az dinleyin gerilmeye başlıyorsunuz. Hele oyunu oynadıysanız üzülürsünüz
Fedöcü Hain Mona

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı