Hala Skyrim oynuyor musunuz?

Nimbusman

Picopat
Yıl olmuş 2020, 2011 yılında çıkmış bir oyunu modlarla da olsa hala oynuyor musunuz? Bunu sorma nedenim oyunda büyük sayılabilecek bir modun uzun zamandır Türkçe çevirisini bekledim ve yapan çıkmayınca birkaç gün önce kendim çevirmeye başladım. Modun içeriği büyük olunca sadece kendim için kullanmak yerine mod sitesinde yayınlamayı düşündüm ancak bu oyunu hala oynayan var mıdır diye bir his oluştu içimde. Bu kadar uğraşa değmiyor mi acaba diye düşünüyorum.

Bu oyunu hala oynuyor musunuz?

Ben ve üniversite yıllarından arkadaşlarım hâlâ çılgınlar gibi oynuyoruz kardeşim. Çok rahat 1500-2000 saatim vardır bu oyunda. 2012 yılından bu yana korsan oynuyordum. Geçen Steam indirimlerinde görünce içim rahat etsin diye de satın aldım :)

Gecen aylarda tüm serisini aldım. İlerleyen dönemlerde başlamayı düşünüyorum.

Site reklamı yapıyorum zannedilmesin ama Elder Scrolls Turk forumunu biliyorsundur. Orada sık sık mod çevirileri çıkıyor. Yaptığın çeviriyi orada yayınla. Hangi modu çevirdiğini söylersen sevinirim.
Tabiki hala oynayanlar var. Ben 2014'den beri oynuyorum. zaten en sevdiğim oyun. Skywind ve Skybilivion (Elder Scrolls Turk ekibi çevirecek, yapımcı ile irtibattalar) gibi yapımlar sayesinde de oyuna ilgi kaybolmadan TES 6 çıkana kadar devam edecek.

Site reklamı yapıyorum zannedilmesin ama Elder Scrolls Turk forumunu biliyorsundur. Orada sık sık mod çevirileri çıkıyor. Yaptığın çeviriyi orada yayınla. Hangi modu çevirdiğini söylersen sevinirim.
Tabiki hala oynayanlar var. Ben 2014'den beri oynuyorum. zaten en sevdiğim oyun. Skywind ve Skybilivion (Elder Scrolls Turk ekibi çevirecek, yapımcı ile irtibattalar) gibi yapımlar sayesinde de oyuna ilgi kaybolmadan TES 6 çıkana kadar devam edecek.

Evet, haklısın. Modu çevirmeye başlayacağımı ilk orada söyledim zaten hocam. Inigo modunu çeviriyorum. Oyuna yapay zekası inanılmaz gelişmiş bir Khajiit takipçi ekliyor. Karakterin sadece diyalogları 7000 satırdan fazla. Şu an 3000 tanesini çevirdim. Hazır olur olmaz orada paylaşacağım. Yorumun için teşekkür ederim.

Hiç oynamadım, indirime girdiğinde alacağım. Ama havayamı vuruyoruz, vuruş hissi yok gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı