Skyrim hala sarar mı?

Lorys

Decapat
Daha fazla  
Rol yapma, karakter kasma falan çok hoşuma gidiyor deli gibi loot yapmak... Çok fazla grafik takıntım yoktur, vuruş hissi olsa yeter yani Fallout New Vegas bile gözume batmaz(grafik konusunda) ve Skyrim'in mapinin dolu dolu olduğunu duydum indirimdeyken de aldım. Sizce oynayabilir miyim?

Vuruş hissi olsa yeter dedin orada konu kapandı hocam. Skyrim RPG ve yan event konusunda her ne kadar dolup taşan bir oyun olsa da vuruş hissi çöp. Sanki havayla dövüşüyormuşsunuz ya da kağıt kesiyorsunuz gibi. Bunu göze alırsanız evet bu zamanda bile oynanır gül gibi oyun.

Sarmaz olur mu başla bir oyuna nasıl gömülüyorsun izle. Oyundan sıkıldığında da git bir sürü sevdiğin mod indir yüzlerce saat daha oyna.

Hocam bir şey sormak istiyorum bende 2011 çıkışlı Skyrim var ama diğerleri ile farkı nedir 2011 çıkışlı olanda oynanır mı sizce.

Rol yapma, karakter kasma falan çok hoşuma gidiyor deli gibi loot yapmak... Çok fazla grafik takıntım yoktur, vuruş hissi olsa yeter yani Fallout New Vegas bile gözume batmaz(grafik konusunda) ve Skyrim'in mapinin dolu dolu olduğunu duydum indirimdeyken de aldım. Sizce oynayabilir miyim?
Sarar.

Hocam bir şey sormak istiyorum bende 2011 çıkışlı Skyrim var ama diğerleri ile farkı nedir 2011 çıkışlı olanda oynanır mı sizce.

Special olan remaster hali ve grafikler iyileştirilmiş ayrıca daha fazla mod var ama öyle ahım şahım bir fark yok şahsen. Normal Skyrim'de de modlarla çok güzel yapabiliyosun oyunu o yüzden bir şey kaybetmezsin orijinali oynarsan.

Geri
Yukarı