Hala Windows 7 veya XP kullanan var mı?

Kendimden örnek vereyim. 18 yıllık bilgisayarım hala canavar gibi çalışıyor ve Windows XP yüklü. 2 sene öncesine kadar aktif kullandım.
Arada nostalji olsun diye açarım ve Half-Life, FIFA 07 online, Age of Empires II (1998) online oynarım.

Ancak ana bilgisayarımda Windows 10 yüklü tabii ki.

Peki siz bu yıl olmuş hala XP ya da 7 kullanan birini yakın zamana kadar gördünüz mü?

Windows 7 kesinlikle destek kesilmese şu an en iyi işletim sistemidir oyun bilgisayarımda kullanıyorum optimizasyon olarak çok iyi.

Kendimden örnek vereyim. 18 yıllık bilgisayarım hala canavar gibi çalışıyor ve Windows XP yüklü. 2 sene öncesine kadar aktif kullandım.
Arada nostalji olsun diye açar, Half-Life, FIFA 07 Online, Age of Empires 2 1998 Online oynarım.

Ancak ana bilgisayarımda Windows 10 yüklü tabii ki.

Peki siz bu yıl olmuş hala XP ya da 7 kullanan birini yakın zamana kadar gördünüz mü?

Windows 7 Ultimate olan eski masaüstü ve Windows XP olan notebookum var. Gayet de kullanıyorum.

Destek kesilmese hala Windows 7 kullanıyor olurdum.
Eğer sadece destekten dolayı bunu söylüyorsanız;
O halde siz Win 7'nin çağımızda bile sırıtmayacak kadar iyi olduğuna inananlardansınız. El mecbur güncelleme desteği kesildi.

Windows 7 kesinlikle destek kesilmese şu an en iyi işletim sistemidir oyun bilgisayarımda kullanıyorum optimizasyon olarak çok iyi.
Gerçekten mi 😯

Eğer sadece destekten dolayı bunu söylüyorsanız;
O halde siz Windows 7'nin çağımızda bile sırıtmayacak kadar iyi olduğuna inananlardansınız. El mecbur güncelleme desteği kesildi.

Gerçekten mi 😯

Kesinlikle optimizasyon ve performans olarak çok daha iyi tabii bazı oyunlar desteği kesti ama olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı