Halen Nova Prospekt izliyor musunuz?

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Kurgu evet ama bakan var mı? Yayınların izlemesiyle beraber daha çok sarıyor gibi. Zaten vakit kaybı da Shitpost tarzı komik anlar çıkabiliyor.

Kurgu evet ama bakan var mı? Yayınların izlemesiyle beraber daha çok sarıyor gibi. Zaten vakit kaybı da shitpost tarzı komik anlar çıkabiliyor.

Arkadaşlarımla W2G'den izliyoruz. Gece 3'te oyunda chill farm yaparken sarıyor.

Çok uzun süre önce bıraktım.

O hala duruyor mu yahu? Şahsen küfürlü GMOD videoları yaptığı sırada izliyordum, sonrasında paranormal saçmalıklara girince saldım. Hala duruyorsa helal olsun, o saçmalıkları izletecek adam buluyor.

Eski içerikleri yine biraz samimi geliyordu, şimdi daha da kötüleşmiş. Eskiden yine kurgu olsa da biraz gerçeğe yakın şeyler oluyordu, ama sonradan inanılmaz derecede saçmalamaya başladı. Onu ben 2020 gibi izlemeyi bıraktım.

Kurgu evet ama bakan var mı? Yayınların izlemesiyle beraber daha çok sarıyor gibi. Zaten vakit kaybı da Shitpost tarzı komik anlar çıkabiliyor.
Geçen gün korku filmi izleyecektim televizyon çok büyük ve arkada kocaman aynalar var diye yemedi. Açtım ytyi izleyeyim dedim. Değişik değişik hareketler yapıyor. Çok korkuyorum diyor abone olup like atın diyor sonra bu oda çok korkunçmuş diyor videonun hikayesini o odada anlatmaya başlıyor. Eskiden de sevmiyordum birisi zorla izletmişti büyüyünce daha da saçma olduğunu anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı