Halen Windows 7 kullanan var mı?

Hangi işletim sistemi?

• Windows XP

Oy: 11 4,4%
  • Windows Vista

Oy: 2 0,8%
  • Windows 7

Oy: 62 24,9%
  • Windows 8

Oy: 0 0,0%
  • Windows 8.1

Oy: 9 3,6%
  • Windows 10

Oy: 165 66,3%

• Oy verenlerin toplamı
    249
İmzamda da yazıyor Windows 8.1 Embedded İndustry Pro kullanıyorum sistemimle tam uyumlu çalışıyor Windows 7'den sonra en iyi işletim sistemi bence. Hızlı açılıp kapanıyor sistem daha hızlı yanıt veriyor karman çorman yapısı da yok. Eski sayfalarda yazmışlar bir ayara girerken bile bir sürü yere tıklamanız gerekiyor. Windows 10 zaten 1903 sürümünden sonra çok fazla düştü. Windows 7 de sadece sistemi açarken ekranın siyah olup daha sonra masaüstü gelme sorunu olmasa aslında Windows 7 kullanırdım da bu sorun olduğu için kullanmıyorum. Bir çok sistem denedim benim sistemim de en güzel Windows 7 ve 8.1 çalışıyor Windows 10'u ne zaman kullansam sorun yaşadım sadece 1803 sürümündeyken memnundum. Bu arada bilmeniz gereken bir şey var ki LTSB/LTSC sürümler norma Home/Pro gibi sürümlerden 2 kat daha ağırlar boşuna kurmayın.

Tabiki vardır, her ne kadar sistemi iyi olanlar ve kötü olanların bazıları Windows 10 kullansada, Windows 7 ye alışan ve sırf bu yüzden kullananlar birde bilgisayarı eski olduğu için kullananlar da var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı