Half-Life 1 Forget About Freeman Görevi Nedir?

Tek7HackDedi

Kilopat
Makaleler
4
Half-Life 1'de Forget About Freeman diye bir görev var. Bu görev başlangıcında bir garaja giriyoruz ve tavandan beton düşüyor. Hızlıca kapıdan geçince telsiz odasına giriyoruz ve burada telsizden “Forget About Freeman” diye bir ses geliyor. Tahminimce bu profesörlerden biri tam orada telsiz kesiliyor. Bu görevin konusu nedir? Bilen varsa yazsın, hiçbir yerde bulamadım.
Bölümün devamında da Freeman ile ilgili bir şey bulamadın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Half-Life 1'de forget about freeman diye bir görev var. Bu görev başlangıcında bir garaja giriyoruz ve tavandan beton düşüyor. Hızlıca kapıdan geçince telsiz odasına giriyoruz ve burada telsizden “forget about freeman” diye bir ses geliyor. Tahminimce bu profesörlerden biri tam orada telsiz kesiliyor. Bu görevin konusu nedir? Bilen varsa yazsın, hiçbir yerde bulamadım.
Bölümün devamında da freeman ile ilgili bir şey bulamadın.

Havalandırmadan geçerken üstümüze böcek geliyor ve ondan sonra bir garaja giriyoruz orasımı pek hatırlamıyorum oyunu 4 kere bitirdim ama.

Orada polis, bilim adamıyla panelden konuşuyor. Freeman'ı boşverin, burada hepimiz öleceğiz diyor. Onu der demez karşı hattaki adam, Xen dünyasına ait bir uzaylı tarafından hakkı rahmetine kavuşuyor :)

Replik bu: ''Come in, Cooper. Do you copy? Forget about Freeman. We're abandoning the base. If you have any last bomb targets, mark them on the technical map. otherwise, get the hell out of there. i repeat, we are pulling out and commencing airstrikes. give us targets or get below!''

Görevi tam hatırlamıyorum, yaratıklarla ve askerlerle mücadele ettiğimizi hatırlıyorum. Yaratıklar askerleri zorlamaya başlayınca asker Freeman'ı unutun, biz kaçmalıyız falan diyor.

Havalandırmadan geçerken üstümüze böcek geliyor ve ondan sonra bir garaja giriyoruz orasımı pek hatırlamıyorum oyunu 4 kere bitirdim ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Replik bu: "Come in, cooper. Do you copy? Forget about freeman. We're abandoning the base. If you have any last bomb targets, mark them on the technical map. Otherwise, GET the hell out of there. İ repeat, we are pulling out and commencing airstrikes. Give us targets or GET below!"

Görevi tam hatırlamıyorum, yaratıklarla ve askerlerle mücadele ettiğimizi hatırlıyorum. Yaratıklar askerleri zorlamaya başlayınca asker Freeman'ı unutun, biz kaçmalıyız falan diyor.

Haa evet tankın orada askerler ve uzaylılar savaşıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haa evet tankın orada askerler ve uzaylılar savaşıyor.

Hocam hatırladım burada o yaprakların oradaki yumurtamsı şeylere değmeden su borusu tarzı bir yere gidiceksin oradan lağım gibi bir yere iniyorsun sanırsam.

Orada polis, bilim adamıyla panelden konuşuyor. Freeman'ı boş verin, burada hepimiz öleceğiz diyor. Onu der demez karşı hattaki adam, Xen dünyasına ait bir uzaylı tarafından hakkı rahmetine kavuşuyor :)

Polis mi yoksa asker mi? O bölümün başında bir polis ile karşılaşıyoruz zaten.

Hocam hatırladım burada o yaprakların oradaki yumurtamsı şeylere değmeden su borusu tarzı bir yere gidiceksin oradan lağım gibi bir yere iniyorsun sanırsam.

Evet oralardan geçiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı