Half-Life 1 oynamalı mıyım?

Hocam zahmet olacak ama bana kronolojik sıralamayı yazabilir misiniz? dlc gibi genişletmeler de dahil.
Half-Life (veya Black Mesa)
Half-Life Blue Shift
Half-Life Opposing Force
Half-Life 2
Half-Life 2 Episode One
Half-Life 2 Episode Two
Half-Life Alyx (VR yoksa YouTube'dan izlersin).
Half-Life Decay'i oynamadığım için yorum yapmayacağım.

Half-Life Blue Shift
Half-Life Opposing Force
Half-Life 2
Half-Life 2 Episode One
Half-Life 2 Episode Two
Half-Life Alyx (VR yoksa YouTube'dan izlersin).
Hocam dayanamadım korsan indirdim hemen, indirimlerde mutlaka alacağım bu arada. Fakat menüde senaryoya başlayabilmem için seçenek yok bilginiz var mıdır acaba?

Hocam dayanamadım korsan indirdim hemen, indirimlerde mutlaka alacağım bu arada. Fakat menüde senaryoya başlayabilmem için seçenek yok bilginiz var mıdır acaba?
Bazı korsan oyunlarda eksik indiriliyor insanlar deathmattch kısımlarını daha ç.ok oynadıkları için. Oyüzden bu forumda korsana destek yok normalde. Tavsiyem indirim zamanında paket halinde satın alıp normal indiriminin üstüne indirim ekleyerek oynamanız yönünde ha beklemeyip şimdi oynarım yine satın da alırım derseniz de farklı kaynaklardan indirmeyi deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklamaya linki bırakmış

Half-Life Blue Shift.
Half-Life opposing Force.
Half-Life 2
Half-Life 2 Episode One.
Half-Life 2 Episode two.
Half-Life alyx (VR yoksa YouTube'dan izlersin).

Half-Life Decay bildiğim kadarıyla sadece konsollara çıkmıştı split screen özelliği vardı.
Bu arada hf 1 ve 2'yi arkadaşlarınla oynayabilirsin ikinizde Steam'den alıp Steam'den synergy modunu kurup Hamachi ile aynı ağa bağlanıp oynayabilirisinz. Hf 1 için synergy ihtiyaç yok o daha kolay detaylı bilgi istersen yazabilirisn.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açıklamaya linki bırakmış

Half-Life Decay bildiğim kadarıyla sadece konsollara çıkmıştı split screen özelliği vardı.

Bu arada hf 1 ve 2'yi arkadaşlarınla oynayabilirsin ikinizde Steam'den alıp Steam'den synergy modunu kurup Hamachi ile aynı ağa bağlanıp oynayabilirisinz. Hf 1 için synergy ihtiyaç yok o daha kolay detaylı bilgi istersen yazabilirisn.
Half-Life Decay için Half-Life 1 modu var o modu indirerek PC'den oynayabiliyorsun.

Kesinlikle grafik takıntım yok, hala CoD1 Fallout 3 vesaire oynuyorum, Half-Life'a da birkaç kere başladım ama sonunu getiremedim hiçbir zaman, bu oyun gerçekten oynamaya değer mi? Çok uzun süredir lineer bir hikayesi olan FPS oyunu bulamıyorum, bir diğer sorum da Half-Life'ı nereden edinmeliyim, Steam fiyatı çok yüksek geldi, bildiğiniz alternatifler var mı?
Steam fiyatı oyunun (BANA GÖRE) çok yüksek. Oyunun grafiklerine göre yani benim için öyle boşuna 18 TL verme indirimleri bekle. Ama Black Mesa oynasan daha iyi.

Steam fiyatı oyunun (BANA GÖRE) çok yüksek. Oyunun grafiklerine göre yani benim için öyle boşuna 18 TL verme indirimleri bekle. Ama Black Mesa oynasan daha iyi.
Tüm oyun grafikten ibaret değil ama sen bilirsin, senin tercihin...

Half-life serisini kesinlikle oyna dostum. Opposing-Force isimli o oyundan çok korkmuştum ben, korku oyunu olmamasına rağmen. Ama kesinlikle tüm seriyi baştan sona bitir. Geçemediğin bölümleri Youtube'dan walkthrough izleyebilirsin veya internette tam çözümü var oradan okuyabilirsin.

Tüm oyun grafikten ibaret değil ama sen bilirsin, senin tercihin...

Half-life serisini kesinlikle oyna dostum. Opposing-Force isimli o oyundan çok korkmuştum ben, korku oyunu olmamasına rağmen. Ama kesinlikle tüm seriyi baştan sona bitir. Geçemediğin bölümleri Youtube'dan walkthrough izleyebilirsin veya internette tam çözümü var oradan okuyabilirsin.
Yani zaten seninde orada okuduğun gibi bana göre dedim. Tüm oyunlar grafikten ibaret değildir ama Black Mesa daha iyi değil mi?

Kesinlikle grafik takıntım yok, hala CoD1 Fallout 3 vesaire oynuyorum, Half-Life'a da birkaç kere başladım ama sonunu getiremedim hiçbir zaman, bu oyun gerçekten oynamaya değer mi? Çok uzun süredir lineer bir hikayesi olan FPS oyunu bulamıyorum, bir diğer sorum da Half-Life'ı nereden edinmeliyim, Steam fiyatı çok yüksek geldi, bildiğiniz alternatifler var mı?
Steam'de İndirimlerde 1.80TL'ye kadar düşüyor. Diğerleri Korsana girer.

Geri
Yukarı