Half-Life 1 ve 2'yi oynamak yeterli mi?

Johnn Wick

Femtopat
Daha fazla  
Half-Life oynamadım. Bu zamana kadar ilgimi çekmedi. Şimdi oynamayı düşünüyorum. Sadece 1 ve 2. oyunu oynasam yeterli mi? bu Episode ya da blue Shift bölümlerini oynamasam olur mu? Açıkçası ona göre başlayacağım oyuna. Eğer oynamam gerekiyorsa bu oyunları da seriye başlamayacağım ama oynamasan da olur diyorsanız 1 ve 2. oyunu oynayıp seriyi bitirmeyi düşünüyorum.

Half Life 1 yerine Black Mesa oyna. 2'nin yanında Episodeları oynamazsan çok anlamı kalmıyor. İlgini çekmiyorsa zorla oynamana gerek yok bu arada.

Blue Shift gibi oyunları hakkında çok bir bilgim yok ama hikayenin sonunu görmek istiyorsan HF2 Episode 1 ve 2'yi oynaman lazım.

Dostum öncelikle Half-Life yerine Black Mesa oyna, Xen görevlerinde sıkılırsın. Half-Life 2 de ise Episode'ları kesin oyna. Sadece Episode 2 için bile Episode 1 oynanır. Ara oyunlardan bahsedecek olursak blue Shift gerekli değil ama Opposing Force kesinlikle oynanmalı.

Dostum öncelikle Half-Life yerine Black Mesa oyna, Xen görevlerinde sıkılırsın. Half-Life 2 de ise Episode'ları kesin oyna. Sadece Episode 2 için bile Episode 1 oynanır. Ara oyunlardan bahsedecek olursak blue Shift gerekli değil ama Opposing Force kesinlikle oynanmalı.
Opposing forceyi oynamasam hf 2 nin hikayesinde anlamadığım kısımlar olur mu

Geri
Yukarı