Half-Life 2 Neden Kötü?

1614005670204.png

Oyun 2004 yapımı. GTA V, RDR 2, CoD: MW(2019), TLoU2 gibi oyunları gören adam bakmaz yüzüne tabii.
Ben ne TLOU2 oynadım ne CoD 2019. Yılına göre belki hani metal gear solid serisini kenara atsan iyi denebilir.
Her oyunun herkese hitap etmesi tabii ki imkansız. Bu yüzden burada neden gömüyorsun gibi şeyler söylemeyeceğim. Half Life 2'yi ben genel olarak beğendim. Vuruş hissi, mimikler, biraz yapay zeka, hikaye ve biraz da bulmacayla çok güzel bir oyun bence Half Life 2.
Burada terbiye yoksunu insanlar yok küfür yemezsin.
Sağ olun hocam insan gibi eleştirdiğiniz için. Küfür yesem bile report ederdim de öyle beklediğim gibi sen ne anlarsın oyundan falan diye tepki yemedim. Ayrıca bana katılanlar da olmuş hoşuma gitti sağ olun kimine göre iyidir ama Half Life serisi benim için tahtından kendi hataları ile atılan bir seridir.

Oyun için sevmedim veya insanların neden sevdiğim o anlamadım derseniz anlarım, sonuçta herkesin zevkleri farklıdır. Ama sen oyuna direkt kötü demişsin, her insanın zevki farklıdır ve her insanın kişisel zevkine saygı duymanız gerekir. Yazıyı okudum da siz Half-Life sevenler ile dalga geçmişsiniz, kimsenin bir başkasının kişisel zevkleri ile dalga geçmeye hakkı yok.

Oyun için sevmedim veya insanların neden sevdiğim o anlamadım derseniz anlarım, sonuçta herkesin zevkleri farklıdır. Ama sen oyuna direkt kötü demişsin, her insanın zevki farklıdır ve her insanın kişisel zevkine saygı duymanız gerekir. Yazıyı okudum da siz Half-Life sevenler ile dalga geçmişsiniz, kimsenin bir başkasının kişisel zevkleri ile dalga geçmeye hakkı yok.

Burayı özellikle kalın yazıyorum bunların hepsi benim fikrim sana göre güzeldir benim için kötü.

Geri
Yukarı