Half Life 2 "Tarihi Bir Gün" bölümündeki elbiseyi giyme

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Selam! Ben Half Life 2'deki "Tarihi Bir Gün" bölümünü geçemiyorum. Sebebi ise, o bölümdeki elbiseyi giyememem. Diğer videolara bakınca bir tuşa basıp da giyiyorlar ama hangi tuş bilmiyorum. Otomatik üstüme de gelmiyor. Lütfen benim için bir çözüm bulun. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Selam! Ben Half Life 2'deki "Tarihi Bir Gün" bölümünü geçemiyorum. Sebebi ise, o bölümdeki elbiseyi giyememem. Diğer videolara bakınca bir tuşa basıp da giyiyorlar ama hangi tuş bilmiyorum. Otomatik üstüme de gelmiyor. Lütfen benim için bir çözüm bulun. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Kabinin içine doğru yürüyünce giyiyor zaten. Tuşa falan basılmıyor.

bu arada yanına gidiyorum dibine girdiğim halde halen hadi gordon elbiseni giy diyorlar.

Oyunu oynamayalı yıllar oldu ancak yine de bir tuşa bastığımı hatırlamıyorum. Elbisenin üzerine yürümen yeterli olmalı. İlk oyunda da öyleydi sanırım.

Oyunu oynamayalı yıllar oldu ancak yine de bir tuşa bastığımı hatırlamıyorum. Elbisenin üzerine yürümen yeterli olmalı. İlk oyunda da öyleydi sanırım.
Üstüne yürüdüğüm halde hadi Gordon, elbiseni giy diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı