Half-Life 3 çıkar mı?

3.köprü, 3.havalimanı, 3.dünya savaşı, 3.Abdülhamit, 3. kez doların zirveye çıkması. Bunların hepsi olur ama Half-Life denilen oyunun üçüncüsünü Valve denilen şirket çıkarmaz.

Çıkar muhtemelen ama uzun süre sonra. En sevdiğim oyun serisi olan Half-Life'ın 3. oyunu çıkarsa da muhtemelen sistemim yüzünden oynayamayıp internet kafelerde sürüneceğim.

Hiçbir şeyi bu kadar çok beklemedik sanırım. Şöyle bir sorun var beklentimiz çok yükseldi. Çıkar ve başarılı olamazsa çok büyük hayal kırıklığı olacak. Valve'ta beklentinin büyük olduğunu biliyor.

İzlemek de bir alternatif olabilir.
Böyle güzel bir yapım olan Half-Life'ın 3. oyununu izleyerek hiç edip spoiler almam muhtemelen. Black Mesa'yı bile sırf bu yüzden izlemeyip internet kafede bitirmiştim.

Valve'nin 3 sayısı ile ilgili sorunu var(ne bilmiyorum ama şeytanlarla ilgili bir bağı olabilir uğhuuuuuuuuu(!))
O yüzden çıkmaz.

Keşke çıksa da oynasak artık şunu, doların 1 lira olduğunu düşünmek gibi bişey olmaya başladı artık
Çıkar muhtemelen ama uzun süre sonra. En sevdiğim oyun serisi olan Half-Life'ın 3. oyunu çıkarsa da muhtemelen sistemim yüzünden oynayamayıp internet kafelerde sürüneceğim.
Bende aynı durumu yaşayacağımı düşünüyorum yepyeni bir Half Life oyununun baya ağır sistem gereksinimleri olur bence

Son düzenleme:

Geri
Yukarı