Half-Life 3 mü rekor kırar yoksa GTA 6 mı?

HL3'ü oyun dünyası için daha değerli bir oyun seri olarak görüyorum. Ama GTA 6 daha çok rekor kırabilir. Bedava olduktan sonra adı duyulmuş olan oyun daha çok akıllara kazındı.

Valve'den bilgi mi alıyorsun çıkarmayacağız diye?
17 yıl oldu. Çıkarsalar bu vakte kadar çıkartırlardı. Zira Valve'nin artık oyun yapmaya ihtiyacı yok çünkü Steam'den parayı kırdı. Şirketlerin tek düşündüğü şey paradır. Fan kitlemiz bu oyunu yıllardır bekliyor, hadi yapalım o zaman gibi bir mantıkla yönetilmez şirketler. Sonuçta oyun yapmak maliyetli bir iş. Gereken zaman da cabası. Half-Life 3 şu anda oyun dünyasının en çok beklenilen oyunlarından biri. Bu oyunu kötü çıkarman durumunda yerden yere vururlar seni. Valve'nin de böyle bir risk alacağını sanmıyorum şu saatten sonra.

GTA 5, 150 milyon satarak Dünya'da en çok satılan 2. oyun olmuştu ve GTA 6 çok uzun zamandır bekleniyor, o yüzden ben GTA 6 diyorum.

Half-Life 3 çıkmayacak. Çıksa dahi GTA V'i daha çok ses getirir.

Half-Life 3 çıkacak bence. Çünkü gman çok gizemli bir karakter. Muhtemelen o ve işverenleri üzerinde kurulu olur oyun. Ve tahminimce Source 2 motoru ile birlikte çıkabilir.

Half-Life 3 çıkacak bence. Çünkü G-Man çok gizemli bir karakter. Muhtemelen o ve işverenleri üzerinde kurulu olur oyun. Ve tahminimce Source 2 motoru ile birlikte çıkabilir.
Sana göre Half-Life 3'ün çıkmasının nedeni G-Man'in çok gizemli bir karakter olması mı? Yani Valve, ya beyler, hadi Half-Life 3'ü çıkartalım. Çünkü G-Man çok gizemli bir karakter mi diyecek?

Geri
Yukarı