Çözüldü Half-Life 60 FPS limiti nasıl kaldırılır?

• Konuyu başlatan BerkCL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 352
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BerkCL

Hectopat
Forumlarda yazan tüm konsol kodlarını denedim fakat hiçbir işe yaramadı. Hala 60 FPS kilidi var. Bu kilidi nasıl kaldırabilirim? Çözüm için oyunun dosyalarından değiştirebileceğim bir komut satırı vesaire var mı?

Çözüm
Tam bu konuyu açmadan önce acaba farklı bir tanesini indirirsem sorun çözülür mü diye bunu indirdim ama bunda da problem devam ediyor.

Ekran kartının işletim sistemi ayarlarında dikey eşitleme ayarları mevcut, onları kapalı hale getirin. Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Google yardımcı olacaktır.

Bir de buradan deneyin.

Tam bu konuyu açmadan önce acaba farklı bir tanesini indirirsem sorun çözülür mü diye bunu indirdim ama bunda da problem devam ediyor.

Ekran kartının işletim sistemi ayarlarında dikey eşitleme ayarları mevcut, onları kapalı hale getirin. Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Google yardımcı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı