Half-Life Deathmatch'den hacklenebilir mi?

Anlayamadım mevzuyu.

VPS alıp kendi sunucunu kur? Public sunucularda takılma. Böyle yaparsan bir şey olmaz.
Yani eğer oda kurar isem girip virüs vs. atabilirler mi?
Anlayamadım mevzuyu.

VPS alıp kendi sunucunu kur? Public sunucularda takılma. Böyle yaparsan bir şey olmaz.
Vps almadan nasıl yapabilirim?
Hocalarım emin misiniz bazıları virüs gelebilir demiş bazıları bişey olmaz? Ve kendi odamı kuracağım yani herkese açık değil. Açarsam nasıl özel görünmez yaparım?

Son düzenleme:
İmkansız hack yemen, böyle bir şey olsaydı, oyunlarda multiplayer olmazdı. Gir istediğin sunucuya oyna. Milyonlarca kişi, oyun oynuyor elbet. CS olsun,samp olsun,mta olsun, battelfield,black ops, gmod olsun, hepsini oynadım, şuana kadar ne bir hack, nede ddos yedim. Gözünüzü çok korkutmuşlar sizin.

İmkansız hack yemen, böyle bir şey olsaydı, oyunlarda multiplayer olmazdı. Gir istediğin sunucuya oyna. Milyonlarca kişi, oyun oynuyor elbet. CS olsun,samp olsun,mta olsun, battelfield,black ops, gmod olsun, hepsini oynadım, şuana kadar ne bir hack, nede ddos yedim. Gözünüzü çok korkutmuşlar sizin.
Göz korkutmaktan ziyade hocam ben açıkçası bu tür şeyleri çok takarım korkarım kendimi bildim bileli

Korkulacak hiç bir şey olmaz hocam. CS'ye girsen bile zibilyon kadar sunucu var, girsen bile bir b*k olacağı yok.
Hocam teşekkürler birde son birşey sormam lazım.
Ben oda açtım diyelim nasıl listelerde gizli yapabilirim?
Birde eğer 2 kişilik kurarsam kimse giremez ve birşey olmaz değil mi(size güvenmediğimden değil hocam ne olur ne olmaz diye)?

Birde eğer 2 kişilik kurarsam kimse giremez ve birşey olmaz değil mi(size güvenmediğimden değil hocam ne olur ne olmaz diye)?
Hocam sizin özel kurduğunuz sunucu oralarda sergilenmez. Siz kendiniz ayarlarsanız sergilenebilir.

Hocam, aynı internete bağlı iseniz lan olarak açıp oynayabilirsiniz. Aynı bağa bağlı değilseniz, ya sunucu kiralarsınız veya hamachi'ye bağlanıp girebilirsiniz.

Geri
Yukarı