Half-Life ile Black Mesa Xen aynı oyun mu?

445344

Femtopat
Daha fazla  
Black Mesa Xen ile Half-Life 1 aynı oyun mudur, ben remake olarak biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Black Mesa Half-Life 1'in hayran yapımı remake versiyonu.
Oyun remake ünvanının hakkını veren bir oyun; sadece grafik, fizik vs. dışında bölüm tasarımları da oldukça değişmiş.
Hangisi daha iyi diye sorarsan bu kişiden kişiye göre değişir. Birçok kişiye göre Black Mesa daha iyi olsa da bence Half-Life 1 hala daha iyi.
Şu videoyu bırakayım.

(Bu arada şimdi fark ettim de, Black Mesa Xen'i sormuşsun. Xen Half-Life 1'deki bir bölümün ismi. Black Mesa daha önceden çıkmıştı ama oyunun sonundaki Xen bölümleri eksikti, 2020 yılında o bölümler de eklenerek oyun tamamlandı.)

Oyun remake ünvanının hakkını veren bir oyun; sadece grafik, fizik vs. dışında bölüm tasarımları da oldukça değişmiş.
Hangisi daha iyi diye sorarsan bu kişiden kişiye göre değişir. Birçok kişiye göre Black Mesa daha iyi olsa da bence Half-Life 1 hala daha iyi.
Şu videoyu bırakayım.

(Bu arada şimdi fark ettim de, Black Mesa Xen'i sormuşsun. Xen Half-Life 1'deki bir bölümün ismi. Black Mesa daha önceden çıkmıştı ama oyunun sonundaki Xen bölümleri eksikti, 2020 yılında o bölümler de eklenerek oyun tamamlan
Şu videoyu bırakayım.

(Bu arada şimdi fark ettim de, Black Mesa Xen'i sormuşsun. Xen Half-Life 1'deki bir bölümün ismi. Black Mesa daha önceden çıkmıştı ama oyunun sonundaki Xen bölümleri eksikti, 2020 yılında o bölümler de eklenerek oyun tamamlandı.)
Teşekkür ederim,çok açık ve anlaşılır bir şekilde açıklamışsınız. :))

Geri
Yukarı