Half-Life oynarken gerilmek

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Uzun zamandır Steam kütüphanemde duran Half-Life'yi 'oynayayım' dedim ve indirdim. İlk kez oynadığımdan olacak ki, oynarken inanılmaz gerildim. 1998 yılında yapılmış oyundaki yaratıkların çizimleri, aniden üstüne atlamaları... Hiç bu kadar gereceklerini düşünmezdim.

Zaten uyuz bir havalandırma kısmı var, böceklerin üstüne aniden geldiği birkaç kez o kısımda adeta jumpscare yedim.

Oyunu bitirdiğimde editlerim bu yazıyı. Peki siz, ilk kez Half-Life oynadığınızda hiç gerildiniz mi?

Uzun zamandır Steam kütüphanemde duran Half-Life'yi 'oynayayım' dedim ve indirdim. İlk kez oynadığımdan olacak ki, oynarken inanılmaz gerildim. 1998 yılında yapılmış oyundaki yaratıkların çizimleri, aniden üstüne atlamaları... Hiç bu kadar gereceklerini düşünmezdim.

Zaten uyuz bir havalandırma kısmı var, böceklerin üstüne aniden geldiği birkaç kez o kısımda adeta jumpscare yedim.

Oyunu bitirdiğimde editlerim bu yazıyı. Peki siz, ilk kez Half-Life oynadığınızda hiç gerildiniz mi?

Gerilmekmi hı o ne demek poşetle oynasam yeridir. Ama ilk oynayışımdı sonralarda böcekleri öldürüken bende gülmekten ölürdüm hi mr. Freeman.

Sen ne diyorsun ben böcek fobim yüzünden o çatıya çıkıp böcek atanlarla arkadaşlığı kesiyordum.

Geçen oynarken korkudan prizi kapattım.
Power Boost ile yaşadığım 9.kesinti oldu. Bu saatten sonra ölümden korkmuyorum. :)

Half-Life'ı ilk oynadığımda 6 yaşındaydım galiba. O yaratıklardan birini gördüğümde korkudan fırlamıştım. Şimdi oynasam korkmam. Şu anda beni Oblivion ve Skyrim'deki karanlık mağaralar geriyor. İçimde hep bir daralma olur o mağaralara girdiğimde.

Geri
Yukarı