Çözüldü Half-Life'da MX130 ile 2 FPS alınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BRVWARRİOR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ekran kartım yandı galiba MX130 gördüğünüz gibi resimlerde ekran kartı yüzde 1 kullanılıyor. Ekran kartı belleği ise 80 MB kullanıyor. Diğer resimde ise Hitman absolution oynarken siyah ekran alıp karşılaştığımı hata ASUS GPU Tweak kullanıyorum. 70 derece maksken, 80derece maksimum yaptım. Bakımda yaptırmadım sınırları zorladım ve galiba ekran kartı yandı. Yanmasına ilişkin son bir teorim var 3. resimde görüntü ayarlarını önayarla yapda ön izleme çalışmıyor göstermiyor.
Ne yapmalıyım bir umut var mı sizce yoksa gitti mi ekran kartı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 2022-02-02 (2).png
    2022-02-02 (2).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 30
  • 2022-02-02.png
    2022-02-02.png
    15,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 2022-02-02 (3).png
    2022-02-02 (3).png
    142,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MSI Afterburner'ı kaldır. DDU ile ekran kartının sürücülerini sil, güncel sürücüleri yükle NVIDIA'nın sitesinden. Ondan sonra yorum yapılabilir.
MSI Afterburner'ı kaldır. DDU ile ekran kartının sürücülerini sil, güncel sürücüleri yükle NVIDIA'nın sitesinden. Ondan sonra yorum yapılabilir.

Çözüm

Teşekkürler, DDU ile sürücüleri sildim ve sonra tekrar yükledim düzeldi.

Geri
Yukarı