Half-Life 2'nin olayı ne?

Daha fazla  
Half-Life 1'i Unlost'tan görüp aldım, online için oynuyorum (hikayesini bilmiyorum), orange box indirime girince alayım dedim. HL2 indirdimde, oyuna mana veremedim. Buraya git, adamları öldür vs. silahlar yükseliyor ilerledikçe. Baska olayı yoksa devam etmeyeceğim. Battlefield 1, GTA 4 hikayelerine alışığım. HL 2 bunalttı. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cips kola yap bunu izle tüm seriyi anlatıyor.

Oyun vaktinde eski bilgisayarlarda güzeldi. Şu anda sana tavsiyem Black Mesa oyununu oynayıp hikayeyi öğrenip seriye son vermen yoksa sıkılırsın.

Half-Life 2 veya Half-Life 1 oyunları çekilmez bu dönemde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyun vaktinde eski bilgisayarlarda güzeldi. Şu anda sana tavsiyem Black Mesa oyununu oynayıp hikayeyi öğrenip seriye son vermen yoksa sıkılırsın.

Evet çıkış dönemleri için altın değerinde oyunlar günümüz oyunları oyuncusu çekemez bu oyunları.

Vİdeo sonrası oyuna devam edilmez değil mi? The orange Box'da portal vardı oynadığım, parayı çöpe atmış gibi hissetmeme sebebim oldu. :D

Video sonrası oyuna devam edilmez değil mi? The orange Box'da portal vardı oynadığım, parayı çöpe atmış gibi hissetmeme sebebim oldu. :D

Para çöpe gitmiyor bende arada girip Half-Life 1'de vs atıyorum insanlarla veya sunucuda bomboş KDA kasıyorum çok sarıyor istersen vs atabiliriz müsaitim şu anda.

Video sonrası oyuna devam edebilirsin ben izledikten sonra Black Mesa ve HL1 serilerini tekrar tekrar bitirdim her oynayışımda bilinçli şekilde oynaması daha zevkli geliyordu. Kafana göre takıl nasıl rahat ediyorsan.

HL-2 oynanır bu arada, oyun bi' yerden sonra aşırı sarıyor ve ben bitirdim HL-2'yi. HL-1'i bitirme ihtiyacı duymadım çünkü etraftan duya duya bitirdim sayılır.

Ben nostajlı olsun diye o berbat grafiklerle tekrar bitirmiştim oyunu ama evet günümüz oyuncuları çekemez.

Half-Life 2'ye RTX açma gelecek deniliyordu yakında gelir herhalde.

Valla güzel oyundu. Yeni oynayacak biri ne kadar zevk alır bilmem ama ben çok kez oynayıp bitirdim bu oyunu.

Yukarıdaki atılan video yerli ve hikayeyi en geniş şekilde anlatan videodur. Madem aldınız bir şans verin derim. :)

Geri
Yukarı