Halk otobüsü şikayet edilebilir mi?

Meteoradam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Uzay ve astronomi
Merhaba arkadaşlar, yolda normal bir sekilde giderken, halk otobusu aniden önume kirdi ve arkadan kornaya asildim. Beni el isaretiyle otobusun yanina cekmesini istedi. Ben de yanina gittigimde "Sinyal ver, gormuyor musun?" dedim. Adam bagirdi cagirdi ve ustune ustluk plakami aldi. Beni sikayet edebilir mi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yolda normal bir sekilde giderken, halk otobusu aniden önume kirdi ve arkadan kornaya asildim. Beni el isaretiyle otobusun yanina cekmesini istedi. Ben de yanina gittigimde "Sinyal ver, gormuyor musun?" dedim. Adam bagirdi cagirdi ve ustune ustluk plakami aldi. Beni sikayet edebilir mi sizce?

Şikayet etsin haksız çıkar bölgede mobese kamerası veya esnaf kamerası var ise ortaya çıkar hata yaptığı fakat siz hata yaptıysanız orası ayrı :)

Yok sadece kuru gürültü yapmış taksi, dolmuş, otobüs sürücüleri agresif gözteriyorlar kendilerini biraz baskın çıkınca abiye dönüyorlar aracına göre de ayrı davranıyorlar 3 araç var bende biri BMW biri Ford connect biri Volkswagen amarok. Pikap ve BMW ile çok sürücü ile takıştım ama Ford connect (aşırı modifiyeli) kornaya bassam da bağırsam da tepki görmedim bende çoğu yere connectle gidiyorum.

Geri
Yukarı