Halkbank 1 Dolar 3,88 TL

• Konuyu başlatan F1F2F3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 3B
Olayın içini bilmeden koca karılar gibi yorum yapmayın!

@Se-lo <--- Bu arkadaş Atatürk resmini koyup arkasına sığınarak trollük yapan bir arkadaş. Konulardaki cevaplarına baktım hep bir savunma ve diğer insanları kötüleme taraftarı biri. Itibar etmeyin.

Örnek olarak sarılmayı cinsel düşünceyi arttıran bir unsur olarak gören biri.

Sokak ortasında sarılmaya karşı benim bir sorunum yok, yanlış anlaşılmasın. Hapse atılsın gibi uç nokta fikirlere de denecek laf yok zaten. Fakat sarılmak daha çok insanlarda cinsel düşünceyi artıran bir unsur olduğu için, ve yanlış anlayan olup saldıranlar olabileceği için ben yapmazdım.
Konu --> Git Evinde Sarıl

@Se-lo <--- Bu arkadaş Atatürk resmini koyup arkasına sığınarak trollük yapan bir arkadaş. Konulardaki cevaplarına baktım hep bir savunma ve diğer insanları kötüleme taraftarı biri. Itibar etmeyin.

Örnek olarak sarılmayı cinsel düşünceyi arttıran bir unsur olarak gören biri.

Konu --> Git Evinde Sarıl
Trollük derken? Farkettiysen orada benim görüşümü yazmamışım, insanlar böyle bakabilir yazmışım. Sapık mısın nesin anlamadım arkadaş. Bak, gününü insanların geçmişine bakıp yanlış anladıktan sonra iftira atmak (bu kadar saçma bir iftira olamaz) yerine gününü daha güzel geçirebilirsin. Kısacası Yav he he. Tartışmayı hiç uzatma, sana vakit ayıramam.

Püü bu kadar yobaz olunmaz, sarılmak cinsel düşünceyi mi arttırır. Ya özlediğine sarılır insan yada özleyeceğine.

2 Ay kadar görüşmediğim kız arkadaşımla buluştuğumda herhalde bi' 5 dakika sarılmışımdır.
İnsanlar böyle görüyor yazdım farkındaysan!?! Okuma yazman yoksa öğretebilirim.

"Fakat, sarılmak insanlarda cinsel düşünceyi arttıran bir unsur olduğu için..." Burada ben "Bencelik" bir durum görmüyorum. Olayı bir fact olarak anlatmışsın o cümlende. Keşke başına "Bence" koysaydın.

"Fakat, sarılmak insanlarda cinsel düşünceyi arttıran bir unsur olduğu için..." Burada ben "Bencelik" bir durum görmüyorum. Olayı bir fact olarak anlatmışsın o cümlende. Keşke başına "Bence" koysaydın.
Sokak ortasında sarılmaya benim bir sorunum yok yazmışım, kusura bakmayın ben ilk cümlemden gerisini de getirirsiniz sanmıştım. Herkes zeki değil maalesef...

Sokak ortasında sarılmaya benim bir sorunum yok yazmışım, kusura bakmayın ben ilk cümlemden gerisini de getirirsiniz sanmıştım. Herkes zeki değil maalesef...
"Sokak ortasında sarılmaya benim bir sorunum yok." demekle 'Fakat, sarılmak insanlarda cinsel duyguları uyandıran bir unsur olduğu için..." dediğin cümledeki ifadeni değiştirmiyor.

Anlamadıysanız uzatmaya gerek yok, daha çok düşünüyorsunuz gözümde...
Benzer birşey söyleyeceğim; "Sokak ortasında mini-etek giymekte bir sorunum yok. Hapis gibi laflarada denecek bir şey yok zaten. Fakat mini-etek giymek, karşındaki kişinin 'cinsel düşüncelerini 5 katına çıkaracağı için', ben giymezdim." Burada "Bence"lik bir durum var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı