Halo: Master Chief Collection İndirimde Alınır mı?

KS
RTX3090Ti GAMİNG X
Yer
AMD Ryzen fabrikası.
Halo konsollarda FPS oyunlarını başlatan bir seridir. Kontrol şeması ile şu an bile çoğu oyuna örnek olur. Oyun ise gerçekten güzeldir. Ben 30 40 dakika oynama şansı bulduğumda Call of Duty advanted warfareden daha iyi gibi gelmişti.
Enis Kirazoğlu'ndan duymuştum bunu.

Mert2302

Decapat
Makaleler
10
Yer
Darth Maul

navdiR

Centipat
Yer
Morioh
Tek kişilik modunda hikayesi gayet akıcı. Çok oyunculu mod ise hareketliliğin ve iyi nişancılığın esas olduğu bir mod. Benim yüzü aşkın saatim var. Kesinlikle öneririm.

anil1632

Centipat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Halo: Combat Evolved metacritic puanında 97 almış bir efsanedir. Diğer oyunlarının aşağı kalır yanı çok yoktur. Al al al.

Mert2302

Decapat
Makaleler
10
Yer
Darth Maul
Halo: Combat Evolved metacritic puanında 97 almış bir efsanedir. Diğer oyunlarının aşağı kalır yanı çok yoktur. Al al al.
Efsane o oyuna yakışmaz bence, piyasada çok daha kaliteli oyunlar var. Ama FPS türünde güzel bir yeri var ama efsane denemez. Çok daha kalitelileri var piyasada.

anil1632

Centipat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Efsane o oyuna yakışmaz bence, piyasada çok daha kaliteli oyunlar var. Ama FPS türünde güzel bir yeri var ama efsane denemez. Çok daha kalitelileri var piyasada.

Bak şöyle anlatayım. Halo: Combat Evolved konsol FPS oyunlarının zirvesidir. Kontrol şeması arkadaşların dediği gibi çoğu oyuna örnek oluyor (zamanında resı4 nasıl yaptıysa) yani efsane gayet yakışır. Hatta galiba the Guardian 21. yüzyılın en iyi 50 oyunu diye liste yapmıştı. Orada 7. olması lazım. Metacritic puanını aşağıya bırakıyorum.

blok-flc3bct-nota-gc3b6sterim-cetveli-1-pozisyon1.jpg

Mert2302

Decapat
Makaleler
10
Yer
Darth Maul
Bak şöyle anlatayım. Halo: Combat Evolved konsol FPS oyunlarının zirvesidir. Kontrol şeması arkadaşların dediği gibi çoğu oyuna örnek oluyor (zamanında resı4 nasıl yaptıysa) yani efsane gayet yakışır. Hatta galiba the Guardian 21. yüzyılın en iyi 50 oyunu diye liste yapmıştı. Orada 7. olması lazım. Metacritic puanını aşağıya bırakıyorum.

Eki Görüntüle 752983
FPS oyunu olarak laf yok. Piyasada çok daha kaliteli oyunlar var dedim ben. Sen şimdi bana Halo "efsanesi" GoW'dan veya RDR2'den veya TLOU2'den daha iyi mi diyorsun yani?

Yukarı