Halsiz ve uyuşuk hissediyorum

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Kollarım karıncalanıyor gibi, en ufak bir hareketimde rüzgarın etkisiyle tüylerim diken diken oluyor ama aynı zamanda aşırı halsiz hissediyorum. Bugün öğleden sonra aniden başıma geldi ve halen devam ediyor. Bacaklarım çok güçsüzmüş gibi hissediyorum. Ne zaman ayağa kalksam düşecekmişim gibi. Hani hasta olduğunda, çok ateşlendiğinde vücutta aşırı rahatsız edici bir his olur ya aynı onun gibi. Başına gelen var mı? Araştırdım ama benimki gibi bir şey bulamadım. Zaten kelimelere dökmesi zor bir durum. Anlatacak kelime yok resmen.

Hocam sizi korkutmak istemem ama yaşadıklarınızın neredeyse birebir aynısını covid-19 pozitif çıkarken hastaneye giderken yaşamıştım. Gidip bir doktora görünün acilen.

Arkadaşlar bu olayın olduğu günün akşamı kalp atışı hızım dakikada 160'a çıktı. Bu durum da bundan kaynaklıymış. Uyuyunca metabolizma yavaşladığı için yattım uyudum. Ertesi gün 100'lere düştü. Bugün normalim çok şükür.

Arkadaşlar bu olayın olduğu günün akşamı kalp atışı hızım dakikada 160'a çıktı. Bu durum da bundan kaynaklıymış. Uyuyunca metabolizma yavaşladığı için yattım uyudum. Ertesi gün 100'lere düştü. Bugün normalim çok şükür.
Geçmiş olsun. 160 çok tehlikeli bir değer kalp krizi sınırından dönmüşsünüz.

Geri
Yukarı