Halüsinasyon görmeye başladım

Bendede aynısı oluyordu sabaha karşı sabah ezanı okunmadan önce televizyona yansıyan küçük bir kız vardı saçları yüzünü kapatıyordu. Tabii uyku sersemiydim bir kızın durduğu yere bakıyordum birde televizyona yansıyan haline. Bir arada bilgisayarın ekranına yansımıştı, yanımda bir yüz vardı biraz esmerimsi bir şey. Sıkıntınız psikolojikse umarım tez vakitte iyileşirsiniz. Eğer cinni bir olay ise evinizde Kur'an bulundurun ve boş vakitlerinizde internetten Felak ve Nas surelerini dinleyebilirsiniz. Eğer ezberinizde ise yani biliyorsanız daraldığınız vakitlerde ve kendinizi korku içinde hissettiğiniz vakitlerde Felak ve Nas sureleri iyi gelir (Rukye ayetleride önemli ayetlerdir. Büyü, sihir, depresyon, nazar vb. şeylere iyi gelir. Rukye ayetlerinide boş zamanlarınızda telefondan açıp, yüksek sesle masaya koyup dinleyebilirsiniz.). Umarım yakın zamanda bir sıkıntınız kalmaz, iyi günler. Bu arada sonrasında bir anda cinni bir sıkıntı ise önünüze gelen hocalara gitmeyin. Bu işleri düzgün ve ustaca yapan çok hoca yoktur.
Cinlerden korkanların kafasını merak ediyorum Allah onları sizi gebertsin diye yaratmadı 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı