Hamachi Minecraft nasıl çoklu oyunculu oynanır?

İlk konunuz olduğu için (bkz. Kural 19) sadece bu sefere mahsus yardım edeceğim. Sunucunun ayarlar dosyası yani server. Properties dosyasından "Online = true" yazan satırda "true" yerine "false" yazın. Sonra yeniden başlatınca geçersiz oturum hatası geçer. Ayrıca güvenlik duvarından Hamachi'ye ve Java'ya izin verdiğinizden emin olun.
Tamamdır teşekkürler fakat neden korsan oyun hakkında destek istemek bir suç ki?

Tamamdır teşekkürler fakat neden korsan oyun hakkında destek istemek bir suç ki?
Korsan zaten paralı bir hizmeti/ürünü bedava bir şekilde kullanmaktır. Yasa dışı olarak onu elde etmektir. Bundan dolayı Sosyal de buna izin vermiyor.

Oyunun değil, sunucunun dosyalarında bulunuyor.

unknown (1).png

Sunucu açtım demiştiniz, yerel ağda paylaş diyerek mi açtınız yoksa minecraft.net'den server. Jar indirerek mi yaptınız?
Yerel ağda paylaş dedim.
Sunucu açtım demiştiniz, yerel ağda paylaş diyerek mi açtınız yoksa minecraft.net'den server. Jar indirerek mi yaptınız?
Ve de güvenlik duvarına girdim Java'lardan bir tanesi kapalıydı ben de izin ver dedim fakat Hamachi'yi bulamadım.

Yerel ağda paylaş dedim.
TLauncher ile yerel ağda paylaşınca olmuyor. Size sunucu dosyası için link göndereyim. İndirip çalıştırın. Sonra bulunduğu klasördeki server.properties'i isteklerinize göre düzenlersiniz. Hangi sürümü oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı