Hangi altyapı sorgulaması doğrudur?

TextRed

Hectopat
İleride değiştirmek üzere altyapının desteklediği maksimum hıza bakmak istedim. Ama aynı adresi hem milleni.com sitesine ve TurkNet'in sitesindeki altyapı sorgulama uygulamalarına yazmama rağmen, milleni.com bana maksimum 78 download değeri verirken, TurkNet maksimum hızı 50 download gösteriyor. Hangisi doğru?

İleride değiştirmek üzere altyapının desteklediği maksimum hıza bakmak istedim. Ama aynı adresi hem milleni.com sitesine ve TurkNet'in sitesindeki altyapı sorgulama uygulamalarına yazmama rağmen, milleni.com bana maksimum 78 download değeri verirken, TurkNet maksimum hızı 50 download gösteriyor. Hangisi doğru?
Genelde Türknet'in ki doğru olur :D

Diğer siteleri de deneyin.

Diğer siteleri de deneyin.

Yaptım netspeed.com 79 download gösteriyor. goknet.com 81 download gösteriyor. Muhtemelen TurkNet'in sitesi güncel değil.
Düzenleme: goknet.com 81 göstermiyor. Tam olarak 81100KB gösteriyor. Mesajı yazarken 1000'e bölüp yazmışım. 1024'e bölünmesi lazım bu da ~79 sayısını veriyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı