Hangi antivirüs programı kullanılmalı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Eskiden bir virüs bulaşmıştı hiçbir şekilde o uygulamayı silemiyordum silsem bile arka planda hep çalışıyordu bu da bir antivirüs idi. Kaspersky ile tarama yaptım USB ile birlikte onu görmemişti bundan başka korunmak için hangi uygulamayı kullanabilirim.

Kaspersky musallat siliyordu ilk çıktığı zaman nasıl virüs tespit edemiyor emin misin? 2009'dan beri kullanırım Kaspersky'i.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden neredeyse her ünlü markayı ücretli kullandım. Çok saçma sapan virüsler bulaşıyordu. Fakat son 5 yıldır sadece defender kullanıyorum. 2 bilgisayarım var ve hiç sorun yaşamıyorum.
Yasal olmayan şeyler indirmiyorsanız ya da çok anormal sitelere girmiyorsanız sorun olacağını sanmıyorum.
Yine de bir öneride bulunacak olsam kaspersky, avast, mcafee, avira vs... bir sürü antivirüs kullanmış biri olarak en çok kaspersky'da rahat etmiştim.

Eskiden bir virüs bulaşmıştı hiçbir şekilde o uygulamayı silemiyordum silsem bile arka planda hep çalışıyordu bu da bir antivirüs idi. Kaspersky ile tarama yaptım USB ile birlikte onu görmemişti bundan başka korunmak için hangi uygulamayı kullanabilirim.

ESET Internet Security oneririm.

Geri
Yukarı