Hangi antivirüs programı kullanılmalı?

KargaReis27

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Avira Free antivirus programı kullanılır mı? Veya hangi antivirüs programı kullanılır? Benim sorunum, PC'de reklam virüsü olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky kurup "Gelişmiş Temizleme Teknolojisi" özelliğini devre dışı bırakıp kullan 100 - 200MB RAM yiyor program. Ek olarak ara sıra taratmak için Malwarebytes kurup kullanmanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar ben Avira Free antivirus programı kullanılır mı? Veya hangi antivirüs programı kullanılır? Benim sorunum, PC'de reklam virüsü olduğunu düşünüyorum.
Kaspersky, BitDefender, Malwarebytes gibi popüler antivürüs programlarını göz atabilirsiniz. Fakat benim önerim, BitDefender kullanmanız.

Neden BitDefender kullanmalıyız? Ha bir de ek olarak ücretsiz ve Türkçe mi?

30 gün ücretsiz deneme sürümü var, evet Türkçe aslında hocam benim kişisel görüşüm olarak neredeyse tüm antivirüs programlarını kullandım. Kaspersky olsun malwerbyts vb. ama başarılı olarak BitDefender tercih ettim. Ayrıca BitDefender lisans paketleri 30 gün boyunca para iadesi ile geliyor, sevmediğin bir yanı var mı? Derseniz 400 MB kusurlarda bellek tüketmesi.

Şimdilik düşüneceğim ama olurda yüklemek istersem orijinal siteden yükleniyor değil mi? 30 gün dolunca mecbur almak zorunda mıyız?

Orijinal siteden yükleniyor ve süreli oluyor. Ama o süre dolunca premium özellikleri kullanamazsınız. Premium olmayan içerikleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı