Hangi antivirüs programı kullanılmalı?

Kaspersky musallat siliyordu ilk çıktığı zaman nasıl virüs tespit edemiyor emin misin? 2009'dan beri kullanırım Kaspersky'i.

Evet eminim görmemişti format attığım zaman sorun çözülmüştü ama belki USB yöntemi ile yaptığımdan dolayı görmemiştir.

BitDefender testlerde her defasında birinci çıkıyor. Paraya kıyıp alın derim. Geçenlerde 6 aylık bedava üyelik verdiler, onu kullanıyorum, memnunum.

Üyeliği ne kadar.

O ablamın iş laptopunda var ve Full para istiyor neredeyse bir işe yaradığını görmedim o yüzden onu kullanmam.

Eğer gündelik bir kullanıcı iseniz Windows Defender yeterli kalacaktır. Aksi taktirde Kaspersky Free ve Malwarebytes kullanabilirsiniz. Kaspersky'ı canlı koruma olarak ve Malwarebytes'ı da virüs tarayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Malwarebytes ücretsiz mi?

Evet eminim görmemişti format attığım zaman sorun çözülmüştü ama belki USB yöntemi ile yaptığımdan dolayı görmemiştir.

Üyeliği ne kadar.

O ablamın iş laptopunda var ve Full para istiyor neredeyse bir işe yaradığını görmedim o yüzden onu kullanmam.

Malwarebytes ücretsiz mi?
Virüs tarama ve virüs kaldırma versiyonu ücretsiz:

Eskiden neredeyse her ünlü markayı ücretli kullandım. Çok saçma sapan virüsler bulaşıyordu. Fakat son 5 yıldır sadece Defender kullanıyorum. 2 bilgisayarım var ve hiç sorun yaşamıyorum.
Yasal olmayan şeyler indirmiyorsanız ya da çok anormal sitelere girmiyorsanız sorun olacağını sanmıyorum.
Yine de bir öneride bulunacak olsam Kaspersky, Avast, McAfee, Avira vs... Bir sürü antivirüs kullanmış biri olarak en çok Kaspersky'da rahat etmiştim.

Avast'ı kullanmam McAfee sanırsam denemiştim ama Kaspersky Free büyük ihtimalle indireceğim.

Bedava Comodo iyidir.

İlk defa duydum.

ESET ınternet Security oneririm.

30 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirim belki sağ ol önerin için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı