Hangi antivirüs programını kurmalıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Torrentte her zaman virüs ihtimali vardır. Ama ben daha torrentten virüs yediğimi fark etmedim. Genelde reklamlardan yiyiyorum virüsü. Bütçen elverdiği sürece korsan kullanma. Kampanyaları takip et. Mesela thief 12 tl ye düştü.

Esed Nod32 öneririm. Virüsleri bulma konusunda çok iyi. Zaten torrentte virüs olmaz onu kullanarak indirdiğin dosyada olur.

Ben bizzat kullanıyorum. Sistemi de yormuyor. Avg, avast, nod32.. Bunları program katogorisine bile sokmam ben!

Normalde elimde Norton 360 var satın aldığım ancak Kasperksy Internet Security'i kullanıyorum 4 aydır. Denedim. Gayet başarılı. Sistem eski değilse hiçbir sorun yaşamazsın.

İnternette 3 aylık deneme sürümü anahtarları dolaşıyor ancak halen çalışıyor mu emin değilim. 3 ay o şekilde bedava kullanmıştım zamanında ben.

Tabii ki de hayır.. :) Norton internet security de iyidir. Deneme süresi bittiğinde eğer hala alamamışsan o da seni 1 ay idare eder. Ama sonra mutlaka al.. :)
Egemen hocam, 7 senelik pc'mi kastıramdığına göre kasperasky, yeni pc'leri hiç kastırmaz. :)

Normalde elimde Norton 360 var satın aldığım ancak Kasperksy Internet Security'i kullanıyorum 4 aydır. Denedim. Gayet başarılı. Sistem eski değilse hiçbir sorun yaşamazsın.

İnternette 3 aylık deneme sürümü anahtarları dolaşıyor ancak halen çalışıyor mu emin değilim. 3 ay o şekilde bedava kullanmıştım zamanında ben.
Tamam hocam sağ olun. Sistemi yeni topladığım için sorun yaşayacağımı sanmıyorum zaten :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı