Hangi Apple Watch modeli alınmalı?

Charizard

Hectopat
Daha fazla  
Sizce aşağıda belirttiklerimden hangisi mantıklı?

Sıfır Series 3: 2700 TL.
İkinci el Series 4: 2600 TL. 12 ay HB bilişim garantili.
İkinci el Series 5: 2700 TL. 12 ay HB bilişim garantili.
İkinci el Series 5: 2800 TL. 22 Haziran'a kadar Apple garantili + 12 ay HB bilişim garantili.

Bunları buldum.

Sorum şu: Apple garantisi için iki Series 5 arasındaki 100 TL farka değer mi? Ayrıca Series 4 ve 5 arasındaki farka 100 TL değer mi? (Bir tık karışık oldu eğer anlaşılmayan yer olursa yazın, açıklarım.)
(İkinci el olanlar HB bilişimden alınacak)

Dördüncü seçenek çok iyi. Pil durumunu da göz önünde bulundurarak onu tercih edebilirsiniz. AOD özelliği Apple Watch'lara çok daha yakışıyor.

Belki kullanan bilen vardır 40mm ile 44mm arasında fark var mı? Varsa ne kadar var hani tüh keşke 44mm alsaydım der miyim?

Belki kullanan bilen vardır 40mm ile 44mm arasında fark var mı? Varsa ne kadar var hani tüh keşke 44mm alsaydım der miyim?
Erkekler için 44mm daha uygun. Bende Series 3 42mm var ve boyut olarak oldukça iyi duruyor. 38mm ile karşılaştırdığımda arada baya fark olduğunu görüyorsunuz. Bu fark 40 ve 44 arasında da olacaktır.

Aralarında çok fark yok gibi dursa da kağıt üzerinde bileğe takınca fark anlaşılıyor. 44mm tavsiyemdir. Tabii bütçe yeterli değilse 40mm de çok kötü bir seçenek olmayacaktır. Eğer paran varsa "tüh" dersin ama bütçen düşükse demezsin.

Şöyle cevaplıyım bilek ve el konusunu elim çok büyük değil yaşıtlarıma göre küçük bileğim de ince öyle diyeyim. (bunu eklemeyi unutmuşum :D)

Yeni konular

Geri
Yukarı