Hangi aracı tercih ederdiniz?

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 78
  • Görüntüleme 8B
Elentra ile Cruze'yi bir tutmanız bile yanlış. :D
Cruze'u Amerikan Chevrolet'i sanmayın, Avrupa pazarı için Chevrolet logosu takılmış Daewoo'dur.
Araç Daewoo Cruze olarak geçer, kaza testlerinde ise Accent Blue bile daha başarılıdır.

Ön takımı zayıf, aşırı yakan ve konforsuz bir araçdır Cruze.
Gidin bayiiye Cruze'a da binin Elentra'ya da. Ücretsiz test edin bakalım, bir daha iki aracın adını asla yan yana anmayacaksınız.

Bu karşılaştırma Zotac gtx760 ile Asus gtx780 karşılaştırmasına benzemiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elentra ile cruze'yi bir tutmanız bile yanlış. :D
Cruze'u Amerikan Chevrolet'i sanmayın, Avrupa pazarı için Chevrolet logosu takılmış Daewoo'dur.
Araç Daewoo Cruze olarak geçer, kaza testlerinde ise Accent Blue bile daha başarılıdır.

Ön takımı zayıf, aşırı yakan ve konforsuz bir araçdır Cruze.
Gidin bayiiye Cruze'a da binin Elentra'ya da. Ücretsiz test edin bakalım, bir daha iki aracın adını asla yan yana anmayacaksınız.

Bu karşılaştırma Zotac gtx760 ile Asus gtx780 karşılaştırmasına benzemiş.
Abi karışmayayım diyorum ama yanlış bilgi verme lütfen. Deawoo ile anlaşma biteli çok yıl geçti aradan. Gm anlaşması yapıldı opel alt yapısı ile üretilen bir araç cruze'lar. Ayrıca Euroncap gibi bir testten 100 üzerinden 96 alan bir araç. Cruze alınacak ise 2010-2011 alınmaz. 113 hp lik motorlar 1385 kg kasaya iyi gelmedi sorun olan model 113hp liklerde. 124hp olan modellerinde bir sorun yok. Sana katıldığım nokta test sürüşü kesinlikle iki araca binilip test edilmeli. Ayrıca cruze da olan standart donanımları da es geçmemek lazım.

Cruze hantal bir araba. En iyisi Accord..
Aracı kullandınız mı? Kaç km yaptınız. Eğer kulaktan duyma bilgiler ile yazdıysanız ayıp olur. Buyrun burda benim motoru rodaj döneminde açma girişimim 0-110
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cruze çarpışma testlerinden başarı ile geçtiğini duymuştum. Cruze'yi beğeniyorum. Elantra ile karşılaştırmadım sadece hoşuma giden 2 aracı yazdım.

Genelde çok yaktığı için sıfır aldığı arabaya LPG taktırıp satanlar var. Cruze için konuşuyorum. Hyundai'nin Elantra modelini bilmiyorum ancak Accent Blue çok güzel diyorlar. Kasası da öyle motoru da. Aslında motoru hep iyiydi ancak kasası kötüydü. Lastikler de incecik olduğundan araba yakmıyor zaten. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı