Hangi Arama Motorunu Kullanıyorsunuz?

Hangi Motoru Kullanıyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    91
Güzel hort ve güzel reklam.
Arama Motoru daha çok yeni siz gidip 20 yıllık Google ile karşılaştıramazsınız. Siz Google ilk çıktığında nasıl olduğunu sanıyordunuz. Google ilk zamanlar çok mu güzeldi tabi ki de hayır!!! Zamanla insanların kullanmasıyla gelişti.
Eğer Vuhuv'a destek çıkarsak Google'u bile geçebilir. Her şey bizim elimizde. Herkes takmış ya Google google diye sanki çok güzel arama motoru da. Her yeri reklam dolu Google'un sizi sürekli izliyor gizlilik diye bir şey yok. Sen git Google açıkken yanında Bisiklet diye bağır sonra internet te gezinirken gör bakalım bisiklet reklamları çıkmıyor mu? Ben bunu kaç kere yaşadım o yüzden Vuhuv'a bir şans vermeliyiz.

Son düzenleme:
Arama Motoru daha çok yeni siz gidip 20 yıllık Google ile karşılaştıramazsınız. Siz Google ilk çıktığında nasıl olduğunu sanıyordunuz. Google ilk zamanlar çok mu güzeldi tabi ki de hayır!!! Zamanla insanların kullanmasıyla gelişti.
Eğer Vuhuv'a destek çıkarsak Google'u bile geçebilir. Her şey bizim elimizde. Herkes takmış ya Google google diye sanki çok güzel arama motoru da. Her yeri reklam dolu Google'un sizi sürekli izliyor gizlilik diye bir şey yok. Sen git Google açıkken yanında Bisiklet diye bağır sonra internet te gezinirken gör bakalım bisiklet reklamları çıkmıyor mu? Ben bunu kaç kere yaşadım o yüzden Vuhuv'a bir şans vermeliyiz.
Konu 2019'da açılmış. O yüzden güzel hort demiş.
Gizlilik için DuckDuckGo'da kullanılabilir.

Soru başlıkta. Bilgilerinizi toplayıp üzerinizden para kazanan motor mu yoksa gizliliğe önem veren motor mu?

Kullandığınız motoru neden kullandığınızı yazarsanız çok güzel olur.

Ben gizliliği esas alan DuckDuckGo kullanıyorum. Girdiğim siteler yer imlerinde kayıtlı olduğu için sorun yaşamıyorum. Ayrıca YouTube ayarları hariç bütün gizlilik ayarları kapalı. Opera tarayıcı kullandığım için kayıtlı şifre de yok. Gizlilik ayarları kapalı olsa bile Google kendi linkleri üzerinden yönlendirme yaparak veri toplamaya devam ediyor.
Eki Görüntüle 438392
DuckDuckGo'da ise böyle bir şey yok.

Bing 😍
Ben yerli ve milli olan Türk yapımı vuhuv'u kullanıyorum. Vuhuv tamamen yerli ve kendi arama botu ve kendi alt yapısı var. Tamamen Türkçe. Size de Vuhuv'u kullanmanızı öneririm.
Buradan girebilirsiniz:

Görsel'e bastım hala yükleniyor o kadar yavaş ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı