Hangi aşıyı olacaksınız?

2005 Aralık doğumluyum bana aşı hakkı çıkmış oluyor mu çünkü ilk sayfalarda randevu alanların randevusu iptal edilmiş gibi bir şey okuyunca sorayım dedim

Bakın sayın Recep Baltaş, koronavirüs öldürmüyor, entübe etmiyor. Siz de aşı olmayın. Bakın, aşı sadece tuzlu su, içinde nanoçip var, hatta bakın İsrail'de çoğu kişi aşılanmasına rağmen vaka sayıları 8000'i geçmiş. Koronavirüs aşısı bile başkasına bulaştırabiliyor ve aşıya da direnç kazanıyor. Koronavirüs ölümcül değildir ve yine entübede etmez, yaşlılar dışında istisnai durumlar olabilir. Hatta İngiltere'de yapılan resmi bir çalışma koronavirüs aşısı olanlarda koronavirüs ölümcüllük oranı X2 artıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@KevinLevrone ya beni korkutan aşıdan sonra etkisi var mı? Bundan 3-6 ay, 1 yıl sonra etkisi var mıdır?

Babam 2 Sinovac 1 BioNTech oldu 2. BioNTech'de yolda Sinovac sağlık çalışanlarına başladığı ilk gün hastanede ilk o oldu hala sapasağlam hastaneye gidip geliyor yani sen düşün :D

Bakın sayın Recep Baltaş, koronavirüs öldürmüyor, entübe etmiyor. Siz de aşı olmayın. Bakın, aşı sadece tuzlu su, içinde nanoçip var, hatta bakın İsrail'de çoğu kişi aşılanmasına rağmen vaka sayıları 8000'i geçmiş. Koronavirüs aşısı bile başkasına bulaştırabiliyor ve aşıya da direnç kazanıyor. Koronavirüs ölümcül değildir ve yine entübede etmez, yaşlılar dışında istisnai durumlar olabilir. Hatta İngiltere'de yapılan resmi bir çalışma koronavirüs aşısı olanlarda koronavirüs ölümcüllük oranı X2 artıyor.

Hastalık entübe ediyor, bunun yaşlılıkla alakası yok. Tuzlu su ne? Nanoçip dediğin için devamını okumak bile istemedim, ölümcüllük oranı X2 artıyor diyor bir de ya. Facebook'tan okuyup mu geliyorsun?

"According to an analysis carried out by Public Health England, two doses of the Pfizer-BioNTech vaccine appeared to be about 88 percent effective against symptomatic disease and 96 percent effective against hospitalization with the Delta variant.

The same study suggested that the vaccine was approximately 80 percent effective against preventing infection from the Delta variant. Scientists came to this conclusion after analyzing 14,019 people with an infection, 166 of whom were hospitalized, in England."

"Vaccine efficacy is generally reported as a relative risk reduction (RRR). It uses the relative risk (RR)—ie, the ratio of attack rates with and without a vaccine—which is expressed as 1–RR. Ranking by reported efficacy gives relative risk reductions of 95% for the Pfizer–BioNTech, 94% for the Moderna–NIH, 91% for the Gamaleya, 67% for the J&J, and 67% for the AstraZeneca–Oxford vaccines."

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta Almanya'da yaşıyorlar.
Almanya'da yaşaması Türk olmadığı anlamına gelmiyor.
Ben de onlar Türk değil alman bilimcileri dedim. Sebebini de anlattım. En başından tüm eğitimini alman eğitim sisteminde tamamlayanlara Türk bilimci diyemezsin çünkü Almanya'da yetişiyorlar. Anlama kabiliyetin varsa? Konu dışı şeyler yazmayın lütfen.
Almanya'da eğitim alınca kökenin alman olmuyor. Sonuç olarak kökenleri Türk.

O zaman bende İngiltere'ye gideyim. Orada eğitim alayım İngiliz olayım. Mantığa bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı