Hangi aşıyı olacaksınız?

29 Haziran'da ilk dozumu, 20 Temmuz'da ikinci dozumu yaptırdım. Yaş 21 ve aşı BioNTech.
İkisinde de 24 saat boyunca kol ağrısı ve hafif üşüme yaşadım, başka bir şey yok. İstisnai bir durum olmadıkça yan etkiler hafif geçiyor veya hiç olmuyor.

@KevinLevrone @Halil1905 COVID'e, aşıya oyun falan deniyor. Ondan biraz...
Tek akıllı onlar zaten, kimse hiçbir şeyden anlamıyor da tek onlar anlıyor. Çok anlıyorlarsa tıpçı, bilim insanı olsunlar.

Son düzenleme:
Bakın sayın Recep Baltaş, koronavirüs öldürmüyor, entübe etmiyor. Siz de aşı olmayın. Bakın, aşı sadece tuzlu su, içinde nanoçip var, hatta bakın İsrail'de çoğu kişi aşılanmasına rağmen vaka sayıları 8000'i geçmiş. Koronavirüs aşısı bile başkasına bulaştırabiliyor ve aşıya da direnç kazanıyor. Koronavirüs ölümcül değildir ve yine entübede etmez, yaşlılar dışında istisnai durumlar olabilir. Hatta İngiltere'de yapılan resmi bir çalışma koronavirüs aşısı olanlarda koronavirüs ölümcüllük oranı X2 artıyor.

Ben bir sürü meslektaşımı COvid19 yüzünden toprağa verdim. Gidin aşınızı olur. 😡

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bir sürü meslektaşımı COvid19 yüzünden toprağa verdim. Öküzlük etmeyin gidin aşınızı olur. 😡
Hocam doktor olabilirsiniz hatta pandemi dolayısıyla arkadaşlarınız ölmüş olabilir. Acınızı anlıyorum ama bu size diğer insanlara zorbalık ve hakaret etme hakkı vermez. Aşı olmak isteyen olur, olmak istemeyen olmaz. Bu kadar basit. Davranışlarınızı düzeltin lütfen.

Bu arada, çipler üzerinden büyük oyunlar oynandığını düşünüp aşı düşmanlığı yapan arkadaşlar gerçekten hala var mı? İnanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakın sayın Recep Baltaş, koronavirüs öldürmüyor, entübe etmiyor. Siz de aşı olmayın. Bakın, aşı sadece tuzlu su, içinde nanoçip var, hatta bakın İsrail'de çoğu kişi aşılanmasına rağmen vaka sayıları 8000'i geçmiş. Koronavirüs aşısı bile başkasına bulaştırabiliyor ve aşıya da direnç kazanıyor. Koronavirüs ölümcül değildir ve yine entübede etmez, yaşlılar dışında istisnai durumlar olabilir. Hatta İngiltere'de yapılan resmi bir çalışma koronavirüs aşısı olanlarda koronavirüs ölümcüllük oranı X2 artıyor.
Bir saniye, dur dur... Sen aşının içinde "nanoçip" mi var dedin?
içinde nanoçip var,
Evet demişsin. Kanıtın var mı? Ben böyle bir zeka görmedim doğrusu. Alkışlıyoruz! 2021 yılının en büyük gizemini çözdün! Nobel ödülüne layıksın. Ben böyle bir zihniyet görmedim...

Çok hayal dünyasında yaşıyorsunuz, hiçbir kaynak yok kanıt yok. Aşı karşıtlığının mağara adamlığından bir farkı yok günümüzde. Kendini aydın diyen kişiler bilime karşı çıkıyor. :D

Bu arada bu olayı birazda yaşınıza veriyorum, yaşınızın küçük olduğunu ve bu tür olaylara hemen inanabileceğinizi biliyorum.

Geri
Yukarı